Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek olyan emberek a való...

Léteznek olyan emberek a való életben, mint a Mekk Mester?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy olyan emberek, akikre nem lehet gyakorlatilag semmit se bízni, mert mindent elrontanak, csak kárt okoznak mind szakmailag, mind magánéletileg.

2017. aug. 23. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
több, mint gondolnád :D
2017. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ó rengeteg ilyen ember van. Állítólag asztalos, kőműves, autószerelő, stb, de nem ért hozzá. Sok közülük alkoholista, vagy csak bukott párszor az iskolában, de ezt persze nem reklámozzák. Gyakoriak náluk az ilyen szófordulatok: - Hogy értek e hozzá? Én mindenhez értek!

Majd megoldom okosba. Ehhez nem kell papír, bárki meg tudja csinálni. Stb...

2017. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet, filmbe illő amiket csinál :D

Volt két kakasa, kiállításra szánt, 50-60 ezer forintos díszkakasok. Az egyik nagyon idegesítő hangon kukorékolt, így megelégelte. Elővette a puskáját és lelőtte a kakast, ám később kiderült, hogy az a másik kakas volt. Észrevette, hogy ha a kakas kukorékol, akkor a torka megduzzad, igy elkötötte a torkát, hátha akkor nem tud kukorékolni. Megfulladt. Oda a két kiállításra szánt, értékes kakas.


Egy másik alkalommal odakészítette a festéket a kocsija mögé, hogy otthon ne felejtse. Később beült a kocsiba, de természetesen elfelejtette hogy ott a vödör. Valahogy úgy sikerült letennie a vödröt, hogy a füle beleakadt a vonóhorogba. Végighúzta a falun a fehér festéket, csak akkor vette észre mikor hazafelé ment és festékben áll az utca.


Felkutatta az országot egy autóért, hogy pont olyat találjon. Hónapokig elő se merte venni a garázsból, egyszer elment falun belül kipróbálni, az első útján totálkárosra törte.

Szóval igen, vannak ilyen emberek :D

2017. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak, de inkább jóindulatúan legyen béna a szerelések, javítások terén ingyen, mint a "szakember", aki elkér tízezreket, aztán kiderül, hogy lópikulát nem ért a munkája. Számlát nem ad, reklamálni utólag már nem lehet, mert örül az ember, ha nagyvárosban talál valakit, aki egyáltalán méltóztatik kijönni.

Szóval inkább legyen Mekk Mester, az legalább ingyen van, de a jószándék megvan benne. Ugyanott vagy, ha nem találod meg a tényleg jó szerelőt. :) Van egy ismerős, aki többet dumál, leül, eszik-iszik, kávézik, órákat dumál a problémáról, fontoskodik, aztán kutyaf.száért elkér egy csomó pénzt. Biztos órabérben dolgozik, de akkor ne a mi kontónkra. 5 perc munka, 1 óra duma.

Egyébként jó kérdés, mert manapság sokan vannak.

2017. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Apám ilyen. 😂
2017. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Gyalázatos az a bábjáték gyerekeknek, aminek az lett a következménye, hogy sok asztalos van, de kevés jó asztalos.
2017. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Hohó, örülj, hogy sosem találkoztál az apámmal és a néhai nagyapámmal. Az egész család Mekk Mester-epigonokként tartja számon őket.
2017. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Az én apám is ilyen. Ha finoman akartam jellemezni, akkor mindig azt mondtam az értetlenkedőknek, hogy az apám amolyan Mekk Mesterszerűség... de nem vették a lapot.

Mit lehet az ilyen emberrel tenni? Lassan ránk dől a ház, annyi kárt okozott már.

2017. aug. 23. 23:49
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
2017. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgy érted édesapád, nagyapád mindenhez értettek egy kicsit? Egy kicsit mindenhez.

Az én nagybátyám volt olyan "elloptam" hangoztatta sokat. A villanyszerelésről van szó, egyébként géplakatos volt.

2017. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!