Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövér emberek miért csodálko...

A kövér emberek miért csodálkoznak, hogy be szólnak nekik, ha nem tesznek ellene?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, hogy rengeteg bunkó ember van és mindig is lesz, de a helyett, hogy minden nap panaszkodnának, hogy miért kell beszólni a túlsúlyuk miatt miért nem kezdenek el fogyókúrázni? Itt nem az olyan kövér emberekről beszélek akik olyan betegségben szenvednek ami miatt keptelenek lefogyni vagy már vészesen lassú az anyagcseréjük, hanem azokról akik pl az étteremben vagy a menzán eszik a 4fogásos edédjüket és közben piszkálják a teljesen egészséges tartományba eső embereket, hogy milyen csont vékonyak és nem nekik kell változtatniuk magukon, hanem a körülöttük lévő egészséges embereknek.
2017. aug. 25. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenek az emberek, kompenzálnak.
2017. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem senkit nem kellene bántani, de az ilyen kövérek engem is irritálnak, akiknek mindenki csonti aki 150 kg alatt van.
2017. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudhatod, hogy az adott kövér ember mit csinál, mit tesz az egészségéért. Gondolom, te sem ismersz 100.000. olyat, aki úgy kövér, hogy 4fogásos menüt eszik ebédre...


Plusz az egy kívülállónak, aki beszól, nem látszik, ha az adott ember úgy kövér, hogy már elkezdett fogyózni és adott is le a testsúlyából, vagy ha betegség miatt nehét fogynia, vagy épp szar élethelyzetben van, és depressziós...

2017. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
De azt elfelejtitek, hogy legtöbbször pont a kövérség miatt lesz beteg az illető. Rengeteg kövér embert ismerek, egyik sem az miatt lett kövér, mert beteg volt, viszont utána már lettek betegségei.
2017. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Andizsuzsi ***** válasza:
47%
Mi a baj a 4 fogásos ebéddel?
2017. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk mert nincs közöd hozzá, ki miért kövér. Az emberek nagy részének valamiért szükségük van arra, hogy lenézzenek másokat, ami elég gáz.
2017. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4-es, rólam pont most derült ki, hogy betegség MIATT szedtem fel az elmúlt években rapszodikusan kilókat... vagyis, ha szőrszálhasogatni akarunk, akkor amiatt is, hogy fogyasztottam rendszeresen fehér liszttel készült termékeket és alkalomadtán finomított cukrot, de ez is azért, mert ezzel a betegséggel ez a kombó durván többlethízást eredményez, mint egy egészséges embernél.
2017. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sokan félre értettétek a kérdésem és azt hiszitek, hogy én most ezt támadásnak írtam ki a kövérekkel szemben.
2017. aug. 25. 13:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem h milyen jogon szól be egyik ember a másik dolgaiba ,kövér hát kövér senkinek semmi köze hozzá...ez olyan mint amikor mifelénk pár nagyeszű vénlány elkezdett körbejárni az utcákban és csesztették a tulajokat h mért nincs több virág a kertben oszt meglepődtek h elküldték őket a jegesmedve szétfagyott fszára...
2017. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
7. Létezik ilyen, de az emberek 99%-ánál nem ez a helyzet!
2017. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!