Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit egyek hogy nőjjek?

Mit egyek hogy nőjjek?

Figyelt kérdés
Milyen makrotápanyagokat egyek: zsír, fehérje, szénhidrát? Nagyon alacsony vagyok, a legkisebb az osztályomba. NEM azért szeretnék nőni mert meg szeretnék felelni a tinip1csáknak hanem mert szóvá teszik. Az úszással vagy valamilyen mozgással magasabb tudnék lenni?(azért gondolok az úszásra mert azt még szeretem is valamennyire)Inteligenciám magasan a legnagyobb az osztályomba, ez lehet azért mert az agyam több energiát elszív mint amennyit a testem többi része kap? 13/F Mégegyszer NEM az érdekel, hogy a genetika a fontos, meg stb... hanem hogy MIT tudok tenni ennek érdekében. Mit egyek, sportoljak? Köszönöm az értelmes válaszokat!!

2017. aug. 25. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ember 13 vagy!!! Csak étkezz normálisan,( ne chipsen és kólán élj)még csak most fogsz elkezdeni igazán nőni, ezt nem fogod tudni siettetni! :)
2017. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hollófernyiges ***** válasza:
Túl sokat nem tehetsz, annyit, hogy hagyod kibontakozni azt a potenciált, ami a génjeidben van. Egyél sok fehérjét, kalciumot meg vitaminokat és mérsékelten sportolj. Az úszás például pont jó, mert nem terheli túl az ízületeket meg csontvégeket.
2017. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hal, hús, tojás, káposzta, tökfőzelék, spenót, sárgarépa.
2017. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsót megpróbálom. Egyébként apukám 170-175 cm csak nem hiszik el meg én se hittem mert tulsúlyos, anyám 160-165 körül mozog. Én nem azért akarok megnőni elég lenni 5 cm mondjuk 170 nagykoromra szivesen lennék. Na szóval azért mert tényleg meglátszik sokan meglepődnek azon amikor ezt mondom. Egyébként büszke vagyok magamra mert elfogadtam hogy alacsony vagyok és hasznos is csak nem szeretem ha valaki gúnyolódik. Van amikor én is viccelődem. (ezt a kérdést kicsit depis állapotomban írtam, mert megbántottak ezzel) Egyébként sok videót néztem az egészséges táplálkozással kapcsolatban úgyhogy a spórult pénzemet MEGPRÓBÁLOM erre költeni pl zabpehely stb.. Ma hazafelé nem kólát vettem hanem vizet, lehet hogy pitin dolognak tünik de hát lépésenként. Na hát akkor jó éjt, sziasztok!
2017. szept. 4. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!