Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy fontos lépést rossz ötletnek tartottatok, de jól jöttetek ki belőle?

Figyelt kérdés
Kaptam egy külföldi tanulási lehetőséget, de nagyon félek kimenni. Mára húszas éveim közepe felé járok, és egyszer, amikor kiköltöztem egy időre, rosszul éreztem magam (nem erasmusról beszélek). Úgy általában úgy érzem, hogy nem jó, ha távol kerülök a családomtól, és nem tudom, érdekel-e annyira, amire felvettek, hogy elterelje a figyelmemet az egyedülléttől...
2017. aug. 25. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen, viszont nem mindenkinek való a távollét ezt el kell tudni fogadni.

Aki kínlódni megy ki, az nem fogja értékelni a többlet keresetet, mert azzal lesz elfoglalva hogy otthon kéne ennyit keresni stb.

2017. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egyforma. Én elfogadnám az ajánlatot, de én tudom magamról, hogy kifejezetten élvezném a dolgot. Ha te csak szenvednél kint, akkor ne menj! Nem muszáj mindig úgy cselekedni, ahogy a többség tenné, azt vedd figyelembe, hogy neked mi a jó. Nyilván valamilyen szinten jó lenne neked, de ha ennyire nem bírod a távollétet, akkor a lelkednek tuti nem tenne jót.
2017. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!