Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövérekkel/kövérebbekkel...

A kövérekkel/kövérebbekkel miért olyan ellenszenvesek az emberek?

Figyelt kérdés

Üdv!


Szóval lesz egy osztálytársam, akit még nem is ismernek a többiek (csak látásból) és már fikázzák, ócsárolják őt a háta mögött egy olyan csoportban, amiben ő nincs benne. Én egy kicsit ismerem, beszélgettem vele. Szerintem jó fej, nem rosszindulatú. Most őt félretéve általában egy nem túlsúlyos ember, ha egy túlsúlyos emberről beszél és nem feltétlenül sértegetné őt, mégis miért használja a "dagadt disznó", "kövér bálna" kifejezéseket?



2017. aug. 25. 19:43
 1/9 Mirtiádész ***** válasza:
Nem biztos, de lehet, hogy azért, mert irigyli, hogy ő úgy is jól érzi magát a bőrében, hogy van rajta egy kis fölösleg.😕
2017. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mirtiádész ***** válasza:
Bocsi, *irigylik
2017. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberiség egy utolsó szardarab , az embereknek mindig basztatni kell valakit.
2017. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek gyengék, ezt Elrond úr már elmondta.
2017. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Psychopathist ***** válasza:
100%
Azért viselkednek így vele,mert kevés intelligencia szorult beléjük és elvesztek a felszínes világban,ahol az emberi érték fogalma másodlagos.
2017. aug. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg valaki nincs megbékélve önmagával, nem szereti önmagát és hasonlók, addig ellenszenvet és gyűlöletet fog érezni mások iránt is teljesen ok nélkül, vagy "okkal", ami minden esetben valami elfogult vagy felszínes ostobaság. Akármilyen közhelyes is ez milliomodszorra, sajnos ez van. Amint valaki megbékél önmagával, összhangba és harmóniába kerül nem fogja érdekelni ilyen ostobaság, nem lesz rosszindulatú, ellenséges, nem fog bántani senkit, inkább nyitott lesz mindenkire, mert az embert keresi majd, nem azt, ami látszik belőle.
2017. aug. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Legyek urát nézd meg, sok mindent megtudsz a témáról.
2017. aug. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Én általában nem vagyok ellenséges azokkal, akik nem tehetnek a túlsúlyról, pl. pajzsmirigybeteg. De az olyan, aki egész nap zabál, csüng a gyomra, mint egy vemhes macskának és még hozzá beképzelt is, na az tud meglehetősen irritáló lenni.
2017. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!