Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik utálnak esküvőkre, esküvői összejövetelekre járni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
En igen mindenel jobban utalom, am is hulyesegnek tartom a hazassagot ezert en sose fogok megnosulni.
2017. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Főleg a 200+ fős, nagy, giccses lagzikat utálom.
2017. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A házassággal semmi, gondom bár igazán én se gondolok rá,más dolgok foglalnak le.Egyszerüen utálom az ilyen összejöveteleket, a sok piás embert,izléstelen viccet, rokonok kérdezősködését,megjegyzéseit,hogy mostmár rajtam a sor,ki mindenki előzött meg és fog megelőzni...fárasztó és dühitő.Pont ma este kell mennem egy lylen összejövetelre.A délutáni esküvőre nem megyek csak vacsorára.Ha már menni kell kajálok egy jót, megvárom a desszertet és hazajövök :-) Puccba vágni se fogom magam egy vacsora miatt.
2017. aug. 26. 13:10
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Én kifejezetten szeretem, pedig ez a munkám. Boldog, büszke emberek között lenni jó! Az meg nettó bunkóság ha csak kajálni mész oda és még arra sem veszed a fáradtságot, hogy normálisan felöltözz. Savanyú a szőlő, oké, de ettől még nem kell bunkónak lenni!
2017. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom,hogy nem fogok normálisan felöltözni,de nem fogok túlságosan igyekezni sem.Nem farmernadrágban meg pólóban fogok menni.Más jellegű összejöveteleket kedvelek,ezért még nem bunkó valaki.
2017. aug. 26. 14:23
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen, vannak! Értelmetlen pénzszórás! Népi megfigyelés, hogy a válások nagyobb horderejű események az emberek életében, még sincs ekkora csimm-bumm cirkusz körülöttük. Ha két ellentétes nemű ember élete normális mederben csordogál, akkor sor kerül minden ember életében legalább egyszer egy esküvőre, - fene sem érti, hogy miért kell ekkora ügyet csinálni egy esküvőből. Maga a pár a szülőkkel, két tanú, anyakönyvvezető - untig elég, a többi teljesen felesleges sallang, aki csak rongyot ráz, színészkedik, intrikákat gyárt, gyűlölködik. Ha a törvény nem ragaszkodik családi köteléken kívül eső tanúkhoz, akár a szülőkből is lehet tanúkat választani. Ökörség túlreagálni!
2017. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Tyű kedves hatos, nálad aztán van baj. Szerintem meg korlátolt és ostoba aki így gondolkodik. Ne magadból indulj ki! ;)

Egyébként meg halkan megjegyezném, hogy egy ideje jóval több a házasságkötés mint a válás! :)

2017. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én annyira utálom, hogy a sajátomra is csak azért mentem el, mert kötelező volt. Természetesen férfi vagyok. Az esküvő a menyasszonyról szól, a vőlegény csak biodíszlet. Ha az "igen" után lelépne, sokan észre sem vennék.:)
2017. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, attól, hogy ez nálatok így volt még messze nem ez az általános. Én kifejezetten élveztem a saját esküvőmet, baromira nem csak biodíszlet voltam.
2017. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a nagy esküvőket. A közeli családtagjaimon kívül egy rokonomat sem ismerem, úgyhogy soha nincs kivel beszélgetnem. Nem iszok, táncolni nem tudok, az esküvő végére a fél rokonságnak belegázolok a lelkébe azzal, hogy nem iszok vagy nem táncolok velük. Utálom a tipikus falusi esküvőkön megjelenő tuctuc cigányzenét. Eddig úgy tapasztaltam, hogy minél több a meghívott vendég, annál sz*rabb a kaja, gondolom így olcsóbban jönnek ki. Utálom a vőfélyt, aki megállás nélkül üvölt és rohadt ízléstelen módon egész idő alatt az ifjú pár nemi életét firtatja. Az én esküvőmön csak annyi ember lesz jelen, amennyinek muszáj (én, a leendő férjem, a tanúk és az anyakönyvvezető), nem lesz fehér ruhám, nem lesz buli, nem lesz tánc. Maximum utána rendezünk egy kisebb összejövetelt vagy elmegyünk vacsorázni a közeli családtagokkal.
2017. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!