Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a folyóson szoptatott a nő?

Miért a folyóson szoptatott a nő?

Figyelt kérdés
Egyszer a napköziben megyek a folyóson, és rajtam kívűl egy anyuka meg a babája volt ott. Az anyuka a folyósó közepém pedig elkezdte szoptatni a gyereket, úgy hogy nem igazán takargatta a mellét. Ezt nem szégyeli? Miért nem ment be a mosdóba? Az ilyen emberek nem szégyelősek?

2017. aug. 27. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Na én nem vagyok véresszájú szoptatáspárti, jelenleg is szoptatok, van amikor nem lehet megoldani csak nyilvánosan. Én bárhol vagyok megkérdezem, van e erre külön helyiség. Ha nincs megszoptatom, igaz mindig letakarom magam, és nem lát senki a mellemből semmit. DE csak pár kérdés, miért kellene szégyellni, hogy eteti a gyermekét? Akik csak úgy ici pici rucikban kirakják a mellüket, azokon miért nem háborog senki? Az inkább szexi, dögös stb. Te ennél a wc-ben? Na ugye. A világ legtermészetesebb dolgának kellene lennie, és csak a mai beteges társadalom képzete az, hogy bujdokolj el, akár egy wc-be is, csak mert meg kellene etetned a gyermekedet. Hangsúlyozom én soha nem mutogatom a mellemet, és azt se szeretem, ha meg tudná oldani, hogy igénybe vegye a baba mama szobát, de már csak azért se, hagy lássák, hogy milyen szuper anya is ő, hogy ő szoptat. Szóval arany középút! Ne kelljen már odabújnom etetni, ahol más ürít, de ne kelljen már másnak bámulnia a melleimet.
2017. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Mosdóba? Abba a leprás koszfészekbe? Mondd te eszednél vagy?


Hát akkor én is a folyosón szoptatnék, mert az intézményes wc-k 95%-a siralmas állapotban van.

2017. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha meg kell szoptatni a gyereket, meg kell szoptatni a gyereket és inkább a folyosón ahol nem volt senki amíg te nem mentél, mint a koszos vécében.
2017. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Cigány szokás ez ,azok szokták a buszon is előkapni a csöcseiket aztán rácuppantani a purdét. És sajnos ez egyfajta dicső dolog lett egyes körökben és ettől érzik magukat szabadnak vagy nem tudom minek..


Ha meg rámjön a szapora majd bepucsítok az utcán had szóljon, nehogy már korlátozva legyek,természetes emésztési dolog kinek mi köze hozzá, a nyilvános wc nekem nem higiénikus ,ott sok a baci,sokan odaülnek fújj,meg amúgy is messze van .dehogy megyek bokorba, odaszarok az út közepére. Ha meg dughatnékom van ráülök a páromra a főutcán a padon. Ki mit szól bele?Fogy a magyar kell az utánpótlás én éppen azon ügyködöm hogy legyen gyerek és itt jött rám a szüksége, ha nem tetszik nem nézel oda. Meg hozok egy kendőt letakarom...


Szóval vannak akik magamutógatóan szembe mennek a normákkal még akkor is ha ezer más lehetőség lenne másként megoldani ,akkor is. A "nekem gyerekem van" érv meg szentül hiszik hogy univerzálisan felmentést ad és ennek zászlója alatt élvezik a konfliktusokat.

2017. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
:O
2017. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A mosdóban szerintem nem megoldható. Üljön a wc-re? Vagy álljon? Vagy mi?

Azzal szerintem nincs gond, hogy a folyóson csinálta. De az gáz, hogy nem próbálta eltakarni valahogy a mellét és csak úgy kidobta közszemlére.

Az én mellem nem tejeszacskó, nem mutogatom idegeneknek, sem szoptatáskor, sem máskor.

2017. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

#Az a baj, hogy te felnőtt vagy, az anya meg egy csecsemőt szoptat, aki sokkal könnyebben elkap fertőzéseket egy nyilvános vécében.


A szarást és a szoptatást ne keverjük már össze. Senki nem fogja elhányni magát az utcán ha mellet lát, szerintem már mindenki látott egyet vagy kettőt, arról nem is beszélve hogy ez a nő egy *üres folyosón* szoptatott.

2017. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar persze az idegesítő lehet ha direkt azért csinálja hogy feltűnősködjön. De egyébként meg nem lennének feltunoskodok sem ha nem lenne ennyi besavanyodott ember akik gondot csinálnak ebből. De biztos jó érzés megszégyeníteni az emberek legtermészetesebb dolgait.
2017. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
8: Szoptatni természetes, nem a melleidet mutogatni idegeneknek.
2017. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként nem muszáj bámulni. Ezt úgy mondom, hogy nem akarok gyereket. De bszki, ezer dolog van, ami zavar, a szemetelés, a biciklisek, a kéregetők, a beszólogatók; a világ egy csodaszép hely lenne, ha az utcán lévő legnagyobb "bűn" egy szoptató kismama lenne.
2017. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!