Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szomorú és borzalmas dolgokon...

Szomorú és borzalmas dolgokon vigyorgok. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Pedig egyáltalán nem tartom viccesnek, de valahogy jön ez a reakció és alig bírom féken tartani. Olyan dolgokon mint pl. ha valaki meghal.

2017. aug. 28. 11:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam, hogy ez a skizofrénia egyik jele. Ez igaz? :(
2017. aug. 28. 11:44
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Mert egy fogyatékos vagy.
2017. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kineveted a halált. Nem az elhunyt halálán nevetsz. Azt is jegyezzük meg, aki meghal, nagyban hozzájárult a halálához a tetteivel, életstílusával. Nincsenek véletlenek, ezért hülyeség az életbiztosítás.
2017. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez lehet stressz is.

Egyik barátom ápolóként dolgozik intenzív osztályon, és leállt a beteg szíve épp látogatási idő alatt. Épp ő kezdte meg az újraélesztést, és a beteg szülei ott voltak az ágy mellett.

Mázli, hogy a illető maszkban volt, mert mosolygott, miközben az eset történt. Nem azért, mert pszichopata, tkre megviselte a dolog, hanem mert stressz alatt mindig vigyorog.

Velem is volt már haosnló. Amikor nem tudom, hogy hogy reagáljak egy nagyon megdöbbentő közlésre, zavaromban elmosolyodom. Ciki tud lenni.

2017. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Az utolsó válaszoló jól mondja. Sajnos én velem is elég sokszor előfordul az ilyen. Sőt, a testvéremmel is; anno vigyorogva közölte, hogy meghalt a kedvenc énekese. Pedig semmi baja, egyszerűen csak nem tudta hirtelen hogy kezelni. Vagy például én, mikor elmesélem egy rossz álmomat, amiben például halál is volt, előtte mindig rám jön a röhöghetnék. Kellemetlen, nem tudom mit lehet ezzel kezdeni.


Itt egy cikk róla: [link]

2017. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!