Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelnétek az olyan...

Hogy kezelnétek az olyan embert, aki sokat képzel magáról?

Figyelt kérdés
Hogy lehet valakit ràèbreszteni, hogy ő nem különb a màsiknàl, csak azt képzeli?

#bekèpzeltsèg
2017. aug. 28. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Általában csak az hiszi azt, hogy minden ember egyenlő, aki semmit nem ért el az életében :).
2017. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy. Valoszinu inkabb elkerulnem. Az ilyen embert ugy sem tudod meggyozni az ellenkezojerol. Az elet viszont mindenkit megtanit "kesztyube dudalni," es leszallitja emberunket majd elobb-utobb a magas polcrol.
2017. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem biztos, hogy kell kezelni. Nekem is van egy felsőbbrendű kisugárzásom, de ez csak első látásra tűnik annak. Valójában csak tisztában vagyok azzal, hogy miket értem már el, és van egy egészséges önbecsülésem.

Ennek ellenére sosem szoktam mások előtt fényezni magam, vagy másokkal azt éreztetni, hogy kevesebbee tartom őket.

Szóval még sosem panaszkodott senki a viselkedésemre (a hátam mögött sem), de mégis van egy határozott fellépésem meg kisugárzásom.

Ha valaki hasra esik magától, flegma, érezteti másokkal, hogy ő sokkal különb... nos, az ilyeneknek ém őszintén meg szoktam mondani, hogy ezt nem kellene. Ha ennek ellenére nem változtat a stílusán, akkor egyszerűen kerülöm, amennyire lehet, nem barátkozom vele.

Illetve az szokott még működni, hogy rávilágítasz arra, hogy ő sem tökéletes. Például olyan szituációba kevered, ami nem hazai pálya neki, segítség nélkül nem boldogul.

2017. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoznék vele.

Nyilván nem ő lenne a legjobb barátom, úgyhogy nem töltenék vele sok időt. Ha pl. munkatárs, akkor dolgoznánk egymás mellett, nem keresném a társaságát.

2017. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

1-es

Aki elert valamit az eleteben annak mar feltetlenul le kell neznie masokat?

2017. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2

Dehogy leckéztet meg mindenkit az élet :)

2017. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

#5

Az még nem lenézés, ha látod, hogy az emberek milyenek. Inkább az az álszent, ha ezt eltagadod.

2017. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én sem "kezelném" az ilyen embert, egyszerűen csak úgy állnék hozzá, mint egy idegenhez - kedvesen, amíg ő személyes okot nem ad arra, hogy máshogy viselkedjek és távolságtartóan. nem is venném tudomásul a nagyképűsködését.

szerintem a legjobban az téríti az ilyen embereket észhez, ha te magad érsz el sikereket az életedben. az ilyen emberekkel egyébként nem érdemes foglalkozni, csak munkakapcsolat szintjén (ha kollégák vagytok), mert leszívnak, negatívan hatnak rád. majd kerül az életben olyan szituációba, ahol rá fog döbbenni, hogy nem úgy van minden, ahogy azt ő képzeli.

2017. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kezelném sehogy, egész egyszerűen nem keresném a társaságát. Ha muszáj lenne egy légkörben lennünk (pl. kolléga), akkor udvarias és távolságtartó lennék, de ennyi, akkor sem haverkodnék egy ilyen emberrel, ha nem lenne más.
2017. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os

Dehogynem. O is megoregszik, megbetegszik es meghal mint mindenki mas. Nincs kulonbseg.

2017. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!