Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék leszokni arról,...

SirMoook kérdése:

Hogyan tudnék leszokni arról, hogy zavaromban mosolygok?

Figyelt kérdés

Nyilván a kínos részére értem. Elég durván működik ez nálam. Pl ha egy brutális rossz hírt kapok, vagy valami olyatán szituációba kerülök, amit nem tudok kezelni, de stresszel jár, akkor mindig mosolygással vezetem le. Nem azért mert olyan jó kedvem lenne, csak egyszerűen annyira megdöbbent, hogy kínomban nem tudok mást reagálni.

Sokszor fordul olyan is elő, hogy igazat mondok, és azért nem hisznek nekem, mert közben mosolygok.

Nagyon gázul tud kijönni, aki nem ismer, az félre tudja érteni elég rendesen, és szeretnék leszokni róla.

18/L



2017. aug. 28. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Harapd meg a két bütyköt a szád belsejében. Nekem legalábbis segített ezen a problémán. :)
2017. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felszabadulni és nem szorongani, tanulási folyamat.. direktbe ne erőltesd a leszokást, az alapproblémán kell dolgozni.
2017. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szorongsz, akkor beszelj dokival. Haziorvos is ad szorongasoldot szukseg eseten. Sajnos nekem a teak, veny nelkul kaphato patikai vackok nem valtak be. Az nem normalis , hogy nevetsz stresszhelyzetben. Emocionalis zavarra utal, vagy nem tudod kezelni a teged ert stresszt, figyelmedbe ajanlom a pshichiatert, ha a haziorvos nem adna xanaxot
2017. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!