Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen "élettelen" pár...

Miért ilyen "élettelen" pár ember?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel töltöttem a hétvégét és nem voltam fent 2 napig Facebook-on. Ma felmentem és 3 olyan üzenetet kaptam hogy: "Te élsz még?" és hasonlók...ha már nem megyek fel egy napig már ezek szerint meghaltam?:D
2017. aug. 28. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez a mai világ. Nagyon gáz. Én is szoktam ilyen üzenetet kapni. Ne törődj vele. Inkább legyél sokat a barátnőddel. :)
2017. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem is vagyok fent a fakebukon, mert nem is érdekel, + nem is lenne időm rá a sok program miatt.
2017. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is tapasztaltam, főleg amióta komoly dolgaim vannak, összeköltöztem barátommal,főzök,sütök vagy csak simán olvasok és néhányan úgy reagálnak hogy ha nem voltam Facebookon és nem neki írtam akkor tuti halott vagyok vagy bunkó vagy bármi. Azt hiszem így mennek tönkre barátságok (már ha azok voltak) hogy egyszerűen a két félnek nem ugyanaz a fontos, az egyik még bőven bulizna (vagy bármi más) a másiknak pedig más a fontos pl. A párja, sport,hobbi,munka vagy bármi ami nem csupán a Facebookon való "élet" élése. Persze mindenkinek saját dolga hogy hogyan tölti az idejét és ezzel nincs is gond míg senki nem ítéli el a másikat, te okos vagy, hasznosan töltődik az időt és megéled amit teszel éppen, mások meg meglehet azt élvezik hogy pl.gépeznek,posztolgatnak. Tegye mindenki azt amit akar, de hagyja élni a másikat és ne ítélkezzen. Ne foglalkozz velük. Esetleg mondd hogy te élvezed ezt a halottkodást,te tudod hogy neked mi a jó. :)
2017. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! :)
2017. aug. 28. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyfolytában a facebookon lógnak, hogy fogják vinni az életüket? Hogy fognak gyereket nevelni, bevásárolni, főzni, mosni, sétálni, kirándulni?
2017. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy ilyeneket írnak neked. Ha én eltűnnek észre se venné senki.
2017. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jóságos ég! Nem akarok megsérteni senkit, de szerintem a facebookos ismerőseid nem teljesen normálisak.


Hogy miért ilyen "élettelen" pár ember? Az internettől! (Persze én is örülök az internetnek, de valakit beteggé tesz.)

2017. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#5


Majd felnevelik simsben a gyerekuk es farmeramaban meg megkeresik a virtualis moneyt

2019. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!