Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberekről? Van ilyen ismerősötök? Ha igen, hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmről van szó, én sem értem, miért tartok ki mellette még mindig... Na de a következő a probléma:

-Azt hiszi kb hogy körülötte forog a világ, ha nem kap meg valamit/valami nem a tervei szerint alakul, kiakad és talál valakit, akit okolhat érte

-Iszonyúan türelmetlen, ha sorba kell állni 5-10 percet, már akkor morog

-Támadásnak veszi ha valaki kicsit is kritizálja és visszaszól olyankor

-Nem igazán nézi el mások hibáit, de ez saját magával is így van, nagyon maximalista, volt hogy elsírta magát mert nem 100 hanem 98 százalékos dolgozatot írt, bezzeg a másik gyerek 100-at. Az a durva, hogy a szülei, amennyire ismerem őket, egyáltalán nem várnak el ennyit.

-Azt várja hogy mindenki hozzá igazodjon és nem alkalmazkodik senkihez

-Mindent megtesz hogy elérje amit akar; manipulál, érdekbarátágokat köt, személyes információkat gyűjt és ad ki

-Nagyon haragtartó, ha valaki árt neki vagy csak idegesíti, hónapokig sértegeti burkoltan, ha durva a helyzet, (volt már rá példa) évekig nem beszél az illetővel

-Utálja azt, aki valamiben túltesz rajta

Nagyjából ennyi

Szerintetek mit csináljak vele? Nem akarom ott hagyni, de már zavar a viselkedése.



2017. aug. 28. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen lány ismerősöm. Ha ilyenje van, nem veszem magamra, vagy direkt elkezdem vele piszkálni, attól megőrül :D Az alap egyénisége továbbra sem változott, de velem már látványosan kevésbé paraszt, mert tudja, hogy rosszul jár :D
2017. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyébként, ha nem idegesíti semmi, nagyon rendes tud lenni, azt hiszem ezért vagyok még jóban vele.

Ja meg még annyi, hogy semmi szívességet nem tesz ingyen, mindent megjegyzé és később, ha kell neki valami felemlegeti, hogy most akkor jövök neki eggyel ezért meg azért cserébe...

2017. aug. 28. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanazt a lányt ismerjük? :DDDD De egyébként tényleg jó önfejlesztő minden ilyen hülyeségére olyan választ adni, amire nincs felkészülve. Ajánlom a módszert, hatásos :D


#1

2017. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyum ilyen. Higgyétek el az sokkal rosszabb..
2017. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
kiálhatatlan egy noszemely lehet, megerdemelne hogy elkapja egy nagy benga neger allat es...... bar lehet meg elvezne is.
2017. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

De minek veszed magad körül ilyen emberekkel? Az ilyen ember hol barát? Hihetetlen. Mièrt kène neked megoldani bármit is..a fő problèma ő maga,amíg ő nem kèpes ezeket belátni..fejre is állhatsz..

24L

2017. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!