Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mesélnétek magatokról és az...

Mesélnétek magatokról és az emberi kapcsolataitokról?

Figyelt kérdés

Igazából érdekel, hogy más - talán sorstárs - hogy áll az életben.

Tehát mesélek egy picit én is.

Engem valamiért előszeretettel tartanak furának. Fogalmam sincs, hogy ez jó-e vagy sem. Nekem annyira nem tetszik, mert ami szerintem fura az nem én vagyok.


Érdekes, de közösségekben, amikben sokat lehetek, (gimi, koli, egyetem, munkahely) ott viszonylag nehezen indul be az ismerkedős életem. Nem vagyok olyan közvetlen, nem nagyzolok, csak csendben figyelek.

Ha bulizok viszont legalább mindennek az ellentéte vagyok, mintha én lennék a legjobb emberke. (de lehet hogy csak túlzok, mert épp önfejű barom vagyok)


A baráti társaságom nem feltétlenül bemutatni szeretném. Én azokat az embereket szeretem, akikről bármiről lehet beszélni. A kedvenc gyümölcstől kezdve a mély filozófiáig. Speciel közel áll hozzám a pszichológia, szóval a lehető legjobban akkor érzem magam, ha lelki eredetű dolgokról beszélhetek.


Barátnőm az nincs. De egy vak cicát terveztem befogadni lehetőleg, hátha lesz valaki aki szeret.

Igazából... nem találom meg a hangot. Egyszerre vagyok elvont és egyszerű, és aki szintén szabad lenne, olyan már kb nem létezik.

Amúgy meg megijednek tőlem, lévén "fura" vagyok.


Amúgy megőrülök mindenféle kulturális dologért. Egyetemet is emiatt hagytam abba. Sőt, szinte el se kezdtem. Szóval az a valaki vagyok, aki zenélni, írni, filmezni szeretne. Plusz jelenleg egy színházban dolgozom, ami tök jó e szempontból.


Vallásom amaz nincs nagyon, bár szívesen olvasok a keleti vallásokról (buddhizmus, taoizmus és társai) sőt szívesen vánszorognék ki ezekre a területekre.

Utazni is szeretek, mondjuk még jobban csipázom a belföldi túrákat.


Aztán igazából ki is küldöm, kíváncsain vároma válaszokat.



2017. aug. 28. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó fej srác lehetsz (a barátnő említése miatt gondolom, hogy az vagy)


kicsit talán túl "feminin" a mai skatulyázó, agyon szexualizált világnak. Csodálom, hogy nem írtad, hogy sokszor néznek melegnek, mert én is hasonló vagyok, és engem rendszeresen. Nincsenek is barátaim, csak külföldön, ahol még nem ilyen bulvárosan az emberek.

2017. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*gondolkodnak
2017. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

Hozzád hasonlóan próbálok írni magamról.


Engem is tartanak furának, szokatlannak. Egy barátom imádja ha mesélek neki a dolgaimról, mert ő szerinte teljesen máshogy látom a dolgokat, és nagyon érdekes.

Általában mindig a skála végén vagyok: Vagy nagyon bunkó, vagy nagyon imádnivaló, nagyon cuki, nagyon vicces, nagyon egoista.

Élőben az emberek 95% -a nagyon szeret és kedvel ettől függetlenül, interneten pedig csak az kedvel aki jobban megismer.


Közösségekben az emberek szoktak érdeklődni irántam, nem szoktam kezdeményezni nagyon, de ha valakit meg akarok ismerni akkor nagyon közvetlen vagyok, gyorsan megszoktak kedvelni.


Ha bulizok (tépek, részeg vagyok) akkor sokszor előfordul a konfliktus, részegen sírok és vigyázni kell rám, rohannak utánam, vagy volt amikor valakinek a torkát egy késsel el akartam vágni és nagy veszekedés lett belőle, a srác utána többé nem akarta hogy igyak többet. Vagy előfordult hogy a ház amiben buliztunk részegen fogtam magam és random kirohantam a kapun és elfutottam, és egyik haverom vette észre hogy eltűntem és futott utánam. (Csak azért futottam mert a srác dagi, és vicces ahogy fut.)


Amikor tépve bulizok akkor pedig nem annyira szoktak szeretni, mert mindenkit oltogatok és kiröhögök, vagy épp állandóan elfelejtem mit mond a másik.


A baráti társaságom hozzám nagyon közelálló emberekből áll, akikkel nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Selejt emberkéket nem szoktam magamhoz közel engedni semennyire. Ezek az emberek viszont mindig mellettem állnak, igazán szeretnek.

Ha valakin látom hogy gyerekesebb személyisége van, abból tudom hogy képtelen egy barátságot fenntartani, és nem akarok vele kezdeni semmit.

(Persze vannak ilyen haveri társaságot akikkel szórakozni járok, de ők velük nem gondolom komolyan)


A közel álló barátaimmal mi is pszichológiáról beszélünk legtöbbet, engem is az érdekel legjobban. Meg az életről, stb. Ebben hasonlítunk.


Nincs barátnőm nekem sem, nagyon távol állnak tőlem a lányok akikkel találkozom. (pl. cikinek érzik ha nem szexeltek 15 évesen, vagy csak hisztiznek apró dolgokkal kapcsolatban, képtelenek józanul gondolkodni.) Szóval én csak várok. Járni meg nem akarok ilyen agyhalottakkal, akik nem tudnak szeretni sem.


" Szóval az a valaki vagyok, aki zenélni, írni, filmezni szeretne."

Én is érdekelt vagyok ilyesmiben. Ebben is hasonlítunk.


Engem a spiritualitás érdekel.

Én is szeretek utazni.


Remélem megfelel a válaszom.

2017. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utálom magamat, rossz ember vagyok, nincsenek emberi kapcsolataim, illetve ha vannak is, azok mind holtvágányra futnak.
2017. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is világ életemben különc voltam. Mindenki furának és visszahúzódónak tart, ezért nehezen teszek szert új barátokra. Szerencsére ez engem nem igazán zavar, mert jobban szeretem, ha csak egy két ember vesz körül, akikkel mindenről értelmesen beszélgethetek, mint az üres fecsegést. Nagyobb közösségben inkább visszavonulok a saját kis világomba, vagy csak figyelem az embereket, de semmiképpen nem szoktam beszélgetést kezdeményezni. Ha egyedül a vagyok, akkor sem unatkozom, az agyam mindig kattog valamin, nem lehet leállítani.


A legjobb barátnőm is ugyanolyan fura, mint én, ezért nagyon megértjük egymást. Rajongunk a művészetekért, a pszichológiáért és a tudományokért (főleg az űrkutatásért). Ráadásul mindketten művészlelkek vagyunk, festünk, zenélünk, írunk, szóval tényleg nagyon sok közös van bennünk.


Barátom nincs, de inkább vagyok egyedül, mint olyannal, akit nem szeretek.


Az egyetemet mindenképpen be szeretném fejezni, de hogy azután milyen munkám lesz az még számomra is rejtély. Nagyon szeretem és tisztelem a természetet, ezért remélem, a munkámmal is hozzájárulhatok majd a védelméhez. Ehhez kapcsolódik az is, hogy vegetáriánus vagyok. Békében és harmóniában szeretnék élni, miközben nem ártok más élőlényeknek.

2017. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!