Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek tudatosan szingli,...

Ismertek tudatosan szingli, sikeres, boldog embereket?

Figyelt kérdés
Olyanokat,akiknek megvan mindenük,boldogak és nem vágynak társra,maximum szexpartnerre.Sok hobbijuk van,ami kitölti az életüket.
2017. aug. 30. 00:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mármint olyan emberekre gondolsz, akik ügyesen tartják fent a látszatot? Nem ismerek személyesen ilyet, vagy csak elfelejtettem, hogy ismerek ilyet. Minden esetre ha az ő példájukat akarod követni, nem árt ha jól tudsz hazudni és manipulálni.
2017. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Azok pszichopaták. Az ember társas lény, egyedül magányos, magányos ember meglehet sikeres, de boldog nem.
2017. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, szingli ami nem azt jelenti, hogy nem lehetnek barátai az illetőnek. Nem ismerek ilyet, viszont biztos van olyan aki szinglin is sikeres és boldog, nagy a világ, hogy ne lehetne? Lehet introvertált, aszociális, vannak emberek akik nem feltétlenül a szerelemben keresik a boldogságot.
2017. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ismerek egy ilyen férfit, folyton alkalmi kapcsolatai vannak, amúgy nem vágyik szerelemre vagy társra, ami azért is fura mert közel van már a 40-hez. Amúgy elég sikeres, tanult ember, a szakmájában nagyon elismert és megvan mindene. Mindig azt mondja, hogy nincs ideje egy barátnőre. Én az ilyeneket egyébként furcsállom, vagyis olyan fura belegondolni hogy nem vágynak a szerelemre, egy társra.
2017. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Apácák
2017. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Talán lehet pont azért sikeresek,mert minden energiájukat a karrierükre összpontosították.

Azért egy kapcsolat elég sok időt,energiát vesz el az életből...

2017. aug. 30. 00:59
 7/13 Bihar Valatonon ***** válasza:
62%
Nem kell mindennek meg lenni elég az, ha az megvan amit az ember önmaga akar....én pl teljesen jól el vagyok párkapcsolat nélkül...sőt kimondottan zavar hosszabb távon még a gondolata is, hogy valakihez alkalmazkodjak....főleg, hogy a mostani párkapcsolatok nagy része nem a boldogságról hanem a kénszeres unalomtól a párkapcsolatba menekülésről, és az egymás nyakán ülésről szólnak
2017. aug. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bihar Valatonon ***** válasza:
46%
1-eskének meg a látszat fenntartásról annyit majd néha nézz körül jobban magad körül is hányan inkább a boldog párkapcsolat látszatának fenntartói közben meg a magánéletük nulla...... :)
2017. aug. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Bevallom nem teljesen értem mire gondolt az 1-es,miféle látszat fenntartásról.


Miért kell bárminek is a látszatát fenntartani?

Az,hogy boldog vagyok-e vagy sem,mármint,hogy erről mások mit gondolnak,engem pl nem nagyon izgat.

Én nem akarok megmutatni nekik,hogy "nézzétek én igen is boldog vagyok".

Sőt,szerintem pont az ilyen típusú emberek választják inkább a párkapcsolati életformát.

Közösségi oldalakon legalábbis ők pózolnak,hogy "nézzétek mi milyen boldogok vagyunk"-Hát azért nem vennék rá mérget,hogy ez így van,vagy mindkét fél érzi ezt így egyformán.


Az olyantól meg egyenesen herótom van,ahol még a facebookon is egy adatlapja van 2 különböző embernek.Annyira össze vannak nőve:D

Ezzel mit akarnak bizonyítani,hogy akiknek külön felhasznélói fiókjuk van,az ő kapcsolatuk rosszabb?

2017. aug. 30. 02:21
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem pontosan,hogy annyira tukmálja rád a társadalom,hogy te csak párkapcsolatban lehetsz boldog,hogy már az is depressziós lesz,aki amúgy nem is társfüggő.
2017. aug. 30. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!