Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő, kb 40 év körüli, a...

Ha egy nő, kb 40 év körüli, a lába szinte ropi vékonyságú, a hasa pedig nagy, illetve ilyen felpüffedt hatású, a viselkedése pedig agresszív, szélsőséges, az milyen betegség tünete lehet?

Figyelt kérdés
Történt ugyanis, hogy boltba lemenet megszólított ez a nő, az időt kérdezte, mosolyogtunk, én válaszoltam neki és ennyi. Kb egy hét múlva szintén mentem valahova, amikor meglátott az utcán és minden előzmény nélkül elkezdett kiabálni, hogy mire játszod magad te...Én nem értettem az egészet, el siettem. Utána a 4-5 év körüli kislányával láttam, hogy lökdösi meg rángatja az utcán a gyereket, aki meg se szólalt, és nagyon csúnya dolgokat mondott neki. (Persze lehetett előzménye, nemtudom) Aztán egy padon láttam őket, ahol meg majom szeretettel puszilgatta a lánýát. Olyan furcsa nagyon. Biztos, hogy nem alkohol beteg, mert az arcán nem látszik semmi pirosság, meg amikor először beszéltem vele, akkor se érződött rajta semmi szesz szag. Hallottam, hogy másokba is beleköt csakúgy. Szóval a fent említett tünetek, mint puffadt has, túl vékony láb, ilyen hangulatingadozásos viselkedés, lehet például gyógyszer tünet is? És ha igen ő vajon veszélyes? Most akár a gyerekére is gondolok.

2017. aug. 31. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a rokonod, akkor nem kell vele foglalkozni. Lehet, hogy hasadásos elmezavarban szenved, de lehet, hogy "csak" nyugtató függő.
2017. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha normálisan jön oda, normálusan kell válaszolni, ha meg durván, akkor meg iszkolni kell?
2017. aug. 31. 16:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bekapta a legyet. Az is lehet oka a nagy hasnak és a hangulatingadozásoknak.
2017. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Idiotizmus.
2017. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista.
2017. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Terhes alkoholista.
2017. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Terhes alkoholista agykárosult.
2017. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplan klimaxol, ami termeszetes. Ugyanolyan elviselhetetlen idoszak, mint a kamaszkor, csak a forditottja tortenik hormonalisan.
2017. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Zaher
2017. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen még nincs klímax :D Meg elég rossz világot élnénk, ha csak mert vki változó korba lépett, trágárkodva kiabálna idegeneknek az utcán :D Sztem vagy alkohol, vagy nemtudom; hogy esetleg antidepresszenánsokhoz való hozzászokás/kihagyás produkál-e ilyen tüneteket?!
2017. aug. 31. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!