Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti mennyire tudtok...

Lányok! Ti mennyire tudtok idegen helyen "szarni"?

Figyelt kérdés
Nekem egy darabig szerencsém volt, mert nem kellett máshol, de mióta laktózérzékeny vagyok, már egyre kevésbé jelent problémát. De gondolom abban ti is egyetértetek, hogy otthon a legjobb :)
2017. aug. 31. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán tudok bárhol, persze otthon a legjobb.
2017. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar ha olyan a wc hogy kb hallani lehet az ajtón kívül lévők beszélgetését és szinte mintha ott lennènek(ez van vendégségben) ilyen helyen nem tudok wczni ,ha muszáj késő este kilopakodok.A nyilvános wcn csak akkor tudok ha sok wc van mert ha egy van stresszelek hogy más is ott àll az ajtó előtt hogy hasznàlhassa,ha meg sok wc van előnye,hogy másból is szűrődnek hangok tehát nem gàz,nem tudják úgysem melyik wcben vagy.
2017. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Bárhol tudok, bokorba is.
2017. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy csend van, és ott toporognak emberek a WC ajtó mellett, akkor kellemetlenül érzem magam valamennyire, de ez nem akadályoz meg semmiben, azaz nekem attól még kijön... :D
2017. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
tudni tudok, de feszelyezve erzem magam, ha hallanak. van olyan tipusu wc, amiben nagyon hangosan hallatszik a "placcsanas", es hat az eleg ciki :D ezert idegen helyen ha tudom, visszatartom
2017. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegen hely, en nem tudok. Nyaralason is neha problemam van ilyenekkel
2017. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha mások is hallják akkor igen. Párom, családtagok nem érdekelnek. Ahol sok a budi, bevásárlóközpont, benzinkút stb. De ha nagyon muszáj ott is elvégzem. Ráadásul nekem nagyon gyors az anyagcserém. Ezért napkna 4szer is el kell mennem.
2017. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan helyen tudok, ahol elérem kézzel az ajtót vagy van zár, illetve nem nyitott a teteje/alja, vagyis zárt.
2017. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem a lehető leghalkabban. Pedig ennek nem szabadna gáznak lennie. :/
2017. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok, még úgy se, ha nálunk vannak vendégek :/ Max úgy, hogy megvárom, amíg kimennek az udvarra vagy valami..Többnapos osztálykirándulásokra is részben emiatt nem mentem amúgy sose XD Mondjuk nem ez volt a fő oka, csak ez is egy újabb indok volt, amiért utáltam az osztálykirándulásokat. Nálam ez szerintem valami pszichés dolog lehet, mert ha elmentünk pl. 3 napra valahová, 3 napig görcsölt a hasam meg minden bajom volt, de amikor még rá is szántam magam, általában úgy a 2. nap estéjén, hogy most már kimegyek a wc-re, leszarom (szó szerint), ki hallja/érzi meg ki nem, akkor se tudott belőlem semmi se kijönni, mert szorulásom volt..Aztán ahogy mentünk hazafelé, már félút környékén éreztem, hogy mindjárt összf*som magam és úgy kellett anyámékat leállítanom, mikor értem jöttek, hogy ne az osztályfőnökkel jópofizzanak már, hanem menjünk hazafelé, mert muszáj kimennem a wc-re és itthon már normálisan tudtam :D
2017. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!