Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért annyira rosszindulatúak...

Miért annyira rosszindulatúak itt az emberek a pontozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

a) sok esetben a kérdező véleményt kér, nem tudományos információt. Mindenkinek más és más lehet egy dologról a véleménye és egymás véleményét tiszteletben kell(ene) tartani.

b) de amikor valaki valamilyen tudományosabb dologra kíváncsi és tényleg beleadom az összes tudásomat, akkor kapom a mínuszokat, pedig jól alátámasztható tényeket írok be. Sokszor előfordul, hogy angol vagy német nyelvű kutatásokban nézek utána egy kérdésnek. És csak záporoznak a mínuszok, olykor-olykor meg a félművelt emberek leállnak velem vitatkozni.


2017. szept. 6. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Lééégyszíii adjatok zöld pacsit.... 😢😢
2017. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Ööö... Lehet, hogy el vagy tévedve kicsit. A GYK-t nem a Magyar Tudományos Akadémia tagjai használják. Igaz, a pontozásban részt vesznek olyan intelligens, nagy tudással és tapasztalattal rendelkező szakemberek is, mint szerénységem, de 12 éves gyerekek is.
2017. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Achillesz :) :) :)


Szerintem az lenne a legjobb, ha a kérdező beállítaná, hogy kér-e pontozást vagy sem a kérdése alá.

2017. szept. 6. 14:02
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Az itt lévők többségének alacsony az értelmi és érzelmi intelligenciája. Ezért
2017. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Az attól függ milyen az illető hozzáállása,ha valakinek eltér a véleménye de azt szépen tudja közölni az önmagában véve nem gond.Az olyan emberek akik viszont kötözködnek a kérdezővel,lebunkózzák,kioktatják megérdemlik a lepontozást
2017. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező! Nem tudom, mikor regisztráltál, de ha nem túl rég, akkor majd megszokod.


b) verziódra pedig az a válaszom, hogy az itt töltött évek alatt már nem kutakodok, lemondtam arról, hogy más helyett én keresgéljek, neked is ezt tanácsolom. Keresse meg a kérdező. Írom mindezt azért, mert pont így jártam sok esetben, mint te. :/

2017. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Köszönöm, hogy meg le is pontoztatok 😔😔😔
2017. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Többször (több szőr) nem mondom, és jól figyelj most.

Ha gyenge idegzetű vagy ne olvass tovább!


Ha túl okoskodó a válasz.

Ha fölényeskedő a válasz.

Lehúzzák! (most megijedtél, vedd be a Fortin tabblettád)


Javaslat: privátban küld el az illetőnek a válaszodat. Miért?

Mert többet ér egy "köszönöm", mint a #@€#@szott felpontozás.


Javaslat: A humort pontozzák fel. Mondom!Mit! Pontoznak fel!

Szarkazmus, Cinizmus.


Mondok egy valós példát. "Egy fiú rám mosolygot, amikor a combom nézte, mit jelent?-15L"


Nos szerinted ez hasznos válasz?


"Azt jelenti, hogy a fiú szereti a rántott patiszont"

A válasz 100% hasznosnak tűnik.

A válaszoló 77% hasznos válaszokat ad.


Mire következtetsz ezekből?

Ne gondolkozz elmondom, a gyk, az 50% alattiak a király választ adók, csak ezzel az a baj, hogy irígylésre méltó (tehát minuszolni kell), hogy ilyen nagyszerű elme idetévedett, s itt osztja az észt.

Bye.

2017. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen az egész pontozás szvsz.


Aki meg azért jár ide, hogy pontokat gyüjtsön stb, annak gratulálok.

2017. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Ezt én is tapasztaltam, sokszor láttam remek érveléssel, tényekkel alátámasztott válaszokat méltatlanul lepontozva. A lepontozás oka szerintem leginkább a nemtetszés kifejezése, pl. valakit tényszerűen szembesít egy válasz az igazsággal és ez nem tetszik, holott a válasz hasznos, ez itt a paradoxon.
2017. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!