Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én nagyon utálok furdeni a...

Én nagyon utálok furdeni a furdes az egyik legidegesitobb dolog az ember életében szerintem mit tegyek hogy ne utáljam ennyire?

Figyelt kérdés
lusta is vagyok hozzá kedvem sincs, a masodik legidegesitobb dolog a borotvalkozas bar most azon tul vagyok az gyorsan megvan az elektromos borotvámnak koszonhetöen, de ez a furdes még faraszto is sztem.

2017. szept. 6. 18:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
miért nem olyan testunk van ami tisztitsa önmagát?? ugye hogy jo lenne??
2017. szept. 6. 18:33
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne fürgyé le.
2017. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha nő lennél, még több helyen kellene borotválkoznod, és a hajadat is ápolni kéne, mosni, balzsamozni, fésülni,stb...

És még menstruàlnál is...

Úgyhogy ne ríjjááá

2017. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Akkor ne fürödj csak zuhanyozz, az megvan napi 10 perc alatt és tiszta leszel amennyire kell.
2017. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Menj el dolgozni kemény fizikai munkára, ahol meleg van és lehetőleg por is. Aztán majd meglátjuk mennyire fogsz utálni fürödni...
2017. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg olyan ember van akik nem minden nap fürdenek, alapvetően ha nem akarsz akkor nem fürdesz ennyi.
2017. szept. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként igen, ezt már megfigyeltem én is. Valamiféle társadalmi, szociális elvárás, hogy "mindenki" azt mondja magáról naponta fürdik. A valóságban meg a legtöbben kétnaponta vagy háromnaponta inkább. Attól függ ki mennyire lesz koszos, lesz ragadós, lesz szaga, azt mindenki magán érzi. Vagy épp nem, mert sajnos arra is van bőven példa...


Szóval nem kell naponta fürdeni, azt érzed magadon, hogy mikor esedékes. Elég olyankor egy egyszerű mosdás a csapnál.

2017. szept. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Én imádok fürdeni. Gyerekkoromban kádunk volt, úgy fürödtem, hogy belefeküdtem és eljátszottam a játékaimmal. Aztán 8 évig zuhanykabinos házban éltünk, azt nem szerettem, és most már 5 éve ismét kádus a lakásunk. Imádom! :D

Bár most már nem játszok semmilyen játékkal, de olvasni pl. szoktam a kádban, elvagyok ott olykor egy órát is.

2017. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
82%

Magáért a procedúráért én sem vagyok oda, de az utána kövtekező "de jó, tiszta vagyok" érzést meg szeretem. Igazából egy "katonazuhany" nem vesz el sok időt az életből, az élményt javítani meg direkt olyan tusfürdőt, zuhanyszivacsot stb. veszek, hogy motiváljon. Hajat mosni, szőrteleníteni sem szeretek, gyorsan elintézem mert kell és kész.

Nálam amúgy a mosogatással van ugyanez, elmondhatatlanul utálom csinálni, csak hát muszáj. Mindig valami extra jó illatú mosogatószert veszek, hogy legalább valami kellemes legyen benne :D

2017. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
80%

Én is utálok fürödni, és borotválkozni is.


(Ennek ellenére szoktam).


Pacsi! :D

2019. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!