Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne végre önbizalmam? N

Hogy lehetne végre önbizalmam? N

Figyelt kérdés

Már rég túlvagyok a kamaszkoron, mégis néha semmi önbizalmam, nem tudom szépnek látni magam.

Mindig megígérem magamnak, hogy holnaptól másképp lesz, de aztán semmi változás.

Tudom, hogy a külsőn a legkönnyebb változtatni, de bizonyos dolgokon egyszerűen nem lehet. Gondolok itt csontozatra, alkatra (mint homokóra, alma, tehát amire az edzés sincs kihatással), arcformára, hajmennyiségre...

Sajnos ezek olyan dolgok, amikkel nem vagyok kibékülve, és nem tudok változtatni rajta.

Mindig irigykedve nézem azokat a lányokat, nőket, akiknek törékeny testalkatuk van, szögeletes arcuk, extrém dús, nagyon hosszú hajuk....


2017. szept. 6. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig el kell fogadnod magad, és abból dolgozni ami van.

Tudom hogy Ronaldo milliószor értékesebb nálam külsőt illetően, de ha akarnék sem tudnék versenyezni vele, mert másak az adottságaink.

Pl az izom fejleszthető, számomra elérhető, így élek a lehetőséggel.


Elvileg mindenkinek meg van a párja a világban, akivel kölcsönös a szimpátia, lehet hogy amikor végig mész az utcán van aki szemügyre vesz, csak nem figyeled.

2017. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igyekszem, de utálom, hogy korlátozottak a lehetőségeim a genetika miatt.

Pl most derékig ér a hajam, rövidebb nem illik az arcomhoz. De rendszeresen megkapom, hogy le kéne vágatni fiúsra, mert túl vékonyszálú ahhoz, hogy hosszúra lehessen hagyni, csak a dús, vastagszálú hajat szabad. Ilyenkor úgy utálom magam :(

2017. szept. 6. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt szoktam tanácsolni, hogy ne azon szomorkodj, ami nincs, hanem annak örülj, ami van. Annyi dolog van, ami annyira természetes számodra, hogy észre sem veszed, holott az a lány, akire te irigykedsz, pont azokra vágyik, ami neked van.
2017. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"le kéne vágatni fiúsra"

Ki az a degenerált, aki ezt mondja?

Már bocs a durva szavakért, de nőies, vagy fiús akarsz lenni? Elárulom: férfiként - és ezzel a legtöbb férfi ugyanígy van - a rövid haj a legtöbb nőnek nem áll jól, irtóra nőietlen. Én összesen két olyan nővel találkoztam eddig, akin tényleg jól állt a rövid haj, bár rögtön tegyük hozzá, a hosszú se állt rosszabbul nekik. Szóval akkor miről beszélünk?

A másik dolog: hagyd már ezt a maximálisan kisarkított, torz műropi-ideált! Nekem mondjuk az a "törékeny" testalkat finoman szólva sem jön be, a szögletes arc meg pláne, hogy nem előny.

2017. szept. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

megkapod, hogy vágasd le fiúsra a hajad mégsem teszed

azért nem, mert neked tetszik így, ha annyira akarnád levágatnád

ne mások határozzanak meg! hallgasd meg őket, de végül te dönts!

ha változást szeretnél tegyél érte, talán azért nem változtatsz mert nem tudod mit is szeretnél


mik azok a tulajdonságaid amiket szeretsz magadban és mik azok amiken változtatni szeretnél?

2017. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!