Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális az ha egy...

Mennyire normális az ha egy 20 éves aspergeres fiúnak az alvásigénye 9-10 óra mint egy kölyöknek? Főleg ha közösségnen vagyok. Nagyon elfáradok. Amúgy ha nem mozdulok ki akkor 8-9. de akkor is ink 9.

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális. Ha idegileg kimerülsz, akkor több alvást igényel a szervezeted.
2017. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kell 9 óra alvás.
2017. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy aspergeres lennék, de én is simán alszok ennyit, van, hogy 12 órát is, amikor napok óta alig tudtam pl. aludni valamit.
2017. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek az adatok, hogy hány éves korban mennyi az alvásigény, csak statisztikai adatok. Ettől az egyéni szükségletek akár 10-20%-kal, sőt, még annál is többel eltérhetnek.
2017. szept. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül betegségtől függ, hanem szervezettől. Ismerek olyan egészséges embert is, akinek ennyi az alvásigénye, és nem gyerek már.
2017. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Az emberek alvásigénye változó, itt nem játszik az asperger. Ha az ember kimerül, többet/mélyebben alszik, a kimerülés oka tökmindegy. Én is aspi vagyok de az alvásigényem kevesebb, simán megvagyok a 6-7 óra alvással, kimerülés esetén is max. egy órát húzok rá.
2017. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyit én is alszok pedig ,normális vagyok
2018. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!