Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelenthet az ha valaki...

Mit jelenthet az ha valaki 2-3-4 naponta tesz fel magáról képeket az instagrammra? Esetleg önbizalom hiány vagy nem tudja magát elfogadni külsőleg? Fiuknál és lányoknál mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Mindkét nemnél mást szerintem, de kiváncsi vagyok a véleményetekre.

2017. szept. 8. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Emberfüggő. Leginkább megakarja mutatni magát és szeret szerepelni. Attól, hogy rengetegen próbálják előadni, hogy önbizalom hiányosak, még nem lesznek azok.
2017. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez lenne az insta lényege, hogy megosztod/válalod magad.

Nem csak egy képet kell kitenni, hanem szólnia kell valamiről. Őket szeretem követni, olyanokat is töröltem akiknek több ezer követője van, mert unalmasak, csak egy kép, semmiről nem szól, csak kukacfelállító.

2017. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Erre van egy szakszó. Exhibicionizmus.

Kórképe - tünetei - kezelése:

[link]

2017. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem föltétlenül önbizalom hiány. Ismertem olyan embert is, aki azt állította, hogy nem mer képeket feltölteni magáról közösségi oldalakra, annyira önbizalom hiányos és szégyenlős. Bár én nem mondom hogy ez baj:))

Én divatnak látom, vannak körök, ahol mindenki instagramozik, így abban a tudatban töltenek fel képet, hogy érzik, hogy másokat is érdekli.

Mindenkinél mást jelent, nem a mennyiséget kell nézni, hanem a képek tartalmát is! Nem mindegy, hogy valaki folyton szelfiket posztol a frizurájáról, vagy valaki épp jelentékes helyzeteket vagy környezetet örökített meg a képeken.

2017. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!