Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek így lehet valaha...

Szerintetek így lehet valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

18/f vagyok, visszahúzódós, csendes,komoly, magányos srác, és elálló fülű, 170 cm / 67kg vékony testalkat, nem vagyok kigyúrva .


Barátaim nem nagyon vannak csak a volt és mostani osztálytársaim, viszont ha velük vagyok akkor felszoktam oldódni és nagyon sokat hülyéskedünk és szinte mindennap röhögünk.

Haverom elszokott hívni kocsmázni, de én nem vagyok ennek a híve, inkább mennék valakivel futni, túrázni stb.

Nemrég ért utol az érzés hogy magányos vagyok.

Nincs akivel tudnék beszélgetni, egyedül alszok és kelek és ez valamiért most nagyon bánt. Látom az ismerősöket az embereket az utcán, szinte mindenkinek van barátja,barátnője nagyon irigy vagyok ezekre az emberekre.


Magamon azt vettem észre hogy egyre jobban bátorodok úgy mindenben, sokszor belementem olyan szituációkba hogy nem is ismertem magamra ezt + jelként veszem.


Az utcán szinte csak gyönyörű lányok vannak akikkel szinte semmi esélyem sem lenne, úgy gondolom.

Mindig eljátszok a gondolattal hogy ha esetleg összejönnék egy szép lánnyal akkor mit szólnának a barátaik? Egy csendes srác, nem épp szép külsejű,mit keres egy ilyen lánnyal?


Min kellene változtatnom?

Ilyen test felépítéssel van esélyem egyáltalán barátnőt szerezni? Hiszen ott vannak az utcán a kigyúrt csávók , vagy legalább az átlagos csávók én meg nem igazán vagyok semelyik.


Mi a véleményetek, most komolyan van szerintetek ezek leírtán bármi esélyem a boldogságra, egy barátnővel?


A válaszokat kérlek titeket normálisan írjátok le, kifejtve, ha úgy gondolod hogy nem tudnád akkor csak lépj tovább egy másik kérdésre.


Köszönöm szépen ha elolvastad a sok rizsát és írsz is valamit! :)


További szép estét!



2017. szept. 8. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A testfelépítésed nem a legelőnyösebb, de részben tudsz rajta változtatni. Az tök jó, hogy mennél túrázni, de az erdőben nincs kivel ismerkedni. Ha sikerül társulnod egy túracsoporthoz, úgy már kicsit jobb a helyzet. A futásban már több a fantázia ismerkedés szempontból, olyan helyre és akkor menj, ahol és amikor sokan vannak. Nők is szoktak futni.
2017. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem a testfelépítésed nem hátrány vagy ilyesmi (nekem pl bejönnek a vékony testfelépítésű srácok)

És ne legyen önbizalomhiányod! Te is (mint mindenki más) érdemelsz egy hozzád való lányt... :)

L

2017. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!!!!!! :)


még várok párat ha nem gond ;-)

2017. szept. 9. 09:49
 4/7 SirMoook ***** válasza:

Szia!

Szerintem se hátrány az ilyen testfelépítés, ha nagyon szeretnéd kigyúrod magad, de van aki enélkül is szeretni fog.

Járj futni, az tényleg jó, ha valakivel ismerkedsz kapásból lesz közös téma.

Az tényleg + hogy ha bátorodsz, ne hagyd hogy ez alábbhagyjon, a magabiztosság fontos, talán az egyik legfontosabb.

Véleményem szerint rendes hozzáállásod van és valószínű hogy találsz magad mellé egy lányt aki úgy fog szeretni ahogy vagy.

2017. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2017. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fentiek miatt, de akkor ezek szerint a te valszod is pozitív amit nagyon szépen köszönök!!! :)
2017. szept. 11. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg kb. 177 cm, 89 kg, fura arccal, fura személyiséggel.

És? Így is bejöttem már pár embernek. 17F

2017. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!