Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen és minden egyszerre alakul szarul az életemben?

Figyelt kérdés

Komolyan már nincs sok türelmem, nem tudom mihez kezdjek de az életem most minden téren negativ irányba változik.


1.Az a fiú akit még mindig szeretek, mást választott(kibékült a volt barátnőjével)


2.Egyetemen se teljesitettem jól(orvosi), lassan kezdem azt érezni nem az én utam


3.Környezetemben mindnenkinek minden összejött: kapcsolatok, külső változások, nyaralások stb-Én meg inkább meg sem szólalok


4.Olyan elesett vagyok, nincs semmi önbizalmam a külsőmmel kapcsolatban


5.Még abban sincs szerencsém legalább, hogy OKOS legyek vagy ANYAGILAG jól meglegyek


6.Egészségügyileg is gondjaim vannak(női)


Sokat panaszkodok tudom, és próbálom elviselni, de most, hogy a volt barátom újra kibékült a lánnyal, nagyon betett.

Plussz, hogy mennyit kell majd őket lássam, és jelenleg nincs SENKIM, senki se keresi a társaságom...


Komolyan tanácstalan vagyok..



2017. szept. 8. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Valójában csak az első két pont az a "minden", ami összejött.
2017. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet ez a megpróbáltatások időszaka.Erősiti a jellemedet.Az orvosi szép szak!Ha mégis ugyérzed nem a te utad, sose késő változatni.Ha módodban állj próbálj kicsit pihenni, elvonulni valahova,hogy mindent nyugodtan átgondolj, feltöltődj energiával, tisztázz magadban dolgokat.Esteleg próbálj bekapcsolódni közösségekbe,jótékoynkodni,keress valami sportoto,hobbit.Ezek a dolgok uj ismeretségeket is hozhatnak,akár egy új szerelmet is idővel.
2017. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!