Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandó idegesség a gyakorlati...

Állandó idegesség a gyakorlati helyen. Hogy lehet kibírni ezt hónapokig?

Figyelt kérdés

Szeptembertől decemberig tart a szakmai gyakorlatom. A vendéglátásban dolgozok, viszont nagyon nem szeretem. Az ott dolgozók sem a legszimpatikusabbak, és csak egyedül vagyok nő. Állandóan beszólogatnak nekem. Minden reggel gyomorgörccsel, hányingerrel indultam el a héten. Hogyan bírjam ki decemberig ilyen idegeskedéssel minden nap? Már most félek a következő héttől. Úgy érzem sosem fog eltelni ez a 14 hét.

23N


2017. szept. 9. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy próbáld meg ellensúlyozni ezt munkán kívül.

A beszólásokkal csak azt tudod csinálni ,hogy nem veszed magadra és elengeded. Akkor egy idő után megunják.

23F

2017. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a vendéglátás ilyen, ha ez a szakma érdekel, meg kell szoknod, főleg a konyha, de a felszolgálás is csak egy kicsit van úgymond elszeparálva.


én kb 2 hónapig dolgoztam pizzafutárként, és ugyanez volt a gondom leginkább...hogy a "kollégák" állandóan húzták egymást, én meg mivel nem vagyok egy nagypofájú paraszt, aki visszaszól, rámszálltak...


tanulókkal meg egyébként is sokkal bunkóbbak...de meg lehet szokni.


most is van közöm a vendéglátáshoz, járok éttermekbe, és szoktam látni, hallani, ahogy viselkednek a diákokkal. mint a pokróccal, úgy beszélnek velük...de néhány hónap eltelt, van, aki megedződött, megszokta.

2017. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!