Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy, aki alacsony annak...

Igaz hogy, aki alacsony annak sose lesz csaja?

Figyelt kérdés

En is csak 170 cm eres 16 eves srac vagyok es tenyleg azt veszem eszre hogy a lanyok atneznek rajtam a magassagom miatt..

Az osszesnek a 180+ 190+ os pasik kellenek.


2017. szept. 10. 14:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
58%
Ez nem igaz. Az en baratom is nagyon alacsony megis sok baratnoje volt elottem.
2017. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha van pénzed, lakásod, autód, semmi gond. Plázacica még szóba állhat veled, úgy mint az előttem szóló is.
2017. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Még mindig nem igaz. Én egy csomó szép csajt látok törpe/ronda/zsírdisznó/igénytelen palikkal. Szerintem te is, csak könnyebb magadat sajnálltatni.
2017. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb lánynak elsődleges szempont, hogy a pasi magasabb legyen, ez alapján kevesebb csajnak jössz be. Lehet csajod, de sosem leszel csajozógép, hacsak nem tudsz valami tényleg nagy extrát mutatni.

Attól tekintsünk el, hogy az ilyen kérdéseknél mindig jön valaki azzal, hogy egy csomó ismerőse alacsony és a világ legnagyobb csajozógépei. A mesék meseföldön működnek.

2017. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Csajokban is vannak alacsonyak, sok a 155-160 centis, amelyik magasságban illene hozzád és nekik te is megfelelő magasságú lennél.
2017. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Besz**ok! Ilyen kérdéseknél szinte mindig van egy komment, amiben az illető azzal hiteget, hogy ismerek xy-t aki így meg úgy... Ja, a kivétel erősíti a szabályt.

Kedves kérdező! A helyzet a következő: Barátnőd még lehet, de ahhoz nagyon kompenzálnod kell más területeken, hogy elég vonzó legyél (nem szexuális értelemben) a lányoknál. Természetesen ez alatt elsősorban az anyagi egzisztenciális stabilitást, más részben pedig a karizmatikus személyiséget értem. A csajok sosem fognak valós érzelmeket táplálni az alacsony srácokért, mert egyszerűen férfiatlanak, kisfiúsak, jelentéktelen kisugárzásúak és nem menők. Én is 170 vagyok, de 24 éves és a mai napig nem volt barátnőm. A többi 170 körüli ismerősömnek is csak azért van/volt, mert rohadt jól állnak anyagilag és mindig volt egy pöttöm ribi, akinek el tudta csavarni a fejét először szimpla shoppingolással, később apuci menő verdájával manapság meg a budai luxus kecójával. Persze a pénz önmagában nem elég, hiszen kell egy jó kisugárzás/személyiség, amivel meg is tudod tartani a csajt, különben a pénzed ellenére pár menet után egyből lelép ha talál egy ugyanolyan gazdag, de jobb pasit. Tehát el kell ismernünk, hogy a puszta testünkkel egyikőnk sem lesz sosem vonzó a lányok körében. Ezt el kell sajnos fogadni. Olyan, mintha a 90-110 kilós ragyás csaj (mert férfiként ezzel a szinttel vagyunk egyenértékűek már ami a vonzalmat illeti) csodálkozna azon, hogy nem vonzódik hozzá egy pasi sem. Tanulj egyetemen, képezd magad, legyen jó fizetésed és utána lehet barátnőd is, amivel ha nem is tudsz testi vonzalmat ébreszteni a csajokban, de lehetsz elég megnyerő az egzisztenciális stabilitásod révén, aminek a tudatában kompromisszumot tud kötni a csaj. Ez később még könnyebb lesz amikor feleségben gondolkodsz, hiszen 30 felett a nők kevésbé felszínesek a magasság tekintetében (ha nincs ló jó a szamár elvén valaki nevelje fel a gyermeküket és teremtsen jó életszínvonalat, miközben a pasi tudta nélkül csalja hétvégénként egy nagyfarkú +185-ös kanos fiatal "MILF hunterrel"). De először is fel a fejjel, hiszen még 16 vagy és ha szerencséd van (persze ha a szüleid sem hobbitok), akkor még van esélyed 175-re nőni amivel már jóval könnyebb helyzetben vagy (persze akkor is fontos lesz a későbbi sikeres karriered).

2017. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az alacsony csajok is átnéznek rajtad? Én azt tapasztaltam, hogy ők is +180-as szépfiúkra vágynak, szóval egyáltalán nem lepődnék meg azon, ha náluk is sikertelen lennél.
2017. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez nem mindig igaz. Amúgy nem is vagy olyan alacsony.
2017. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6 os teljesen igazad van :O

Ezt fogom tenni , amit te mondták köszönöm a válaszodat.

Nekünk sose lesz normális kapcsolatunk, ez igaz, már most így látom ,te meg ugye tapasztaltabb vagy a 26 éveddel. Köszönöm a segítségedet, megpróbálok gazdaggá válni.

2017. szept. 10. 17:47
 10/14 anonim ***** válasza:

#9: Fogalmam sincs milyen suliba jársz, de feküdj rá a matek/fizika/biosz/kémia négyes közül valamelyik kettőre (attól függően, hogy mivel akarsz majd foglalkozni). Évek múlva is óriási hiányszakma lesz a programozó/vegyészmérnök illetve gépészmérnökként Győrben az Audi-nál súlyos pénzeket kell keresni. Én informatikát tanulok és remélem minél előbb gyakornokként is el tudok helyezkedni. Ha sok pénzt akarsz akkor ezekkel lehet majd a legnagyobb sikered: gépészmérnök, programozó, vegyész- ill. villamosmérnök, közgazdász. Meg persze a politikus ha van hozzá kapcsolatod, karizmád. :D

Attól függően mi érdekel, de egy pályaválasztási tanácsadóhoz is érdemes lenne elmenned, ha még nem tudod mivel foglalkozz. Az biztos, hogy - bárki szeretne téged hitegetni, hogy nem vagy alacsony - ~170 centivel mindig is csak pótlék leszel a nők szemében. Ezért legalább ad meg az esélyt arra, hogy magadnak is jó életszínvonalat biztosíts és akkor a mostani flegma r****cok is úgy fognak köréd gyűlni, mint legyek a tehénsz***a és utána már a te kezedben lesz az ütőkártya.

2017. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!