Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is így élitek meg az...

Ti is így élitek meg az életeteket? Vagy én vagyok ilyen fura bogár?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta nagyon nagyon intenzíven élem meg az életet belülről. Egyszerűen minden évemnek, az évszakoknak, a körülöttem lévő embereknek van számomra egy sajátos hangulata. Érzelmileg nagyon intenzíven élek meg minden jót, minden rosszat, és más számára minden semlegeset.


Még a madár csicsergésben, és a beborult felhő látványában is annyira mély intenzív érzéseket érzek.....

De ez mindenben igaz rám. Nem tudom mennyire értitek amit szeretnék mondani...... egyszerűen annyira átveszem mindennek az érzéseit, jót, rosszat, semlegest, nagyon intenzív érzéseket élek meg mindig. Még egy zene meghallgatásakor is a hangulat magával ragad, vagy a filmeknél. De ez bármire igaz igazából.


Ilyen veletek is van? Vagy én vagyok ennyire furcsa?



2017. szept. 12. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én épp ellenkezőleg. Semmibe nem tudom beleélni magam. Nagyon ritka az, amikor sikerül, de akkor imádom.
2017. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

furcsának furcsa, de én is hasonló vagyok:). Egy nagyon fontos tanács: gyakorold magad valamilyen kifejezés-formában! Szükséged lesz rá, hogy meglegyen a technikai eszközöd, hogy el tudd mondani az intenzív érzéseidet. Rajz, festés, írás, szövés, tánc, hangszer, ének, színjátszás - valami kell.

És írj naplót.

2017. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nálam is van ilyen elég sok mindenben...
2017. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mirk ***** válasza:
Jó lehet neked.
2017. szept. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, kora hajnalban, melóban, mikor az első napsugarak buknak át a horizonton, és felmelegítik a levegőt, az olykor nekem is kellemes érzés :)

Ami megbsemleges , az nem semlegesnek született, azt az ember teszi azzá, ráún , megszokja. Ennyi :)

Nekem néha minden olyan semleges vagy nem is tudom, olyan hülye érzés szokás :/

De ez van :)

2017. szept. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
Én pl nagyon szeretem az ősz, és a telet valahogy számomra sokkal nagyobb a hatása, mint a nyárnak vagy a tavasznak. A reggelek a fények a hullólevelek télen a frissen hulló hóban az éjszaka vagy a hajnal csendje...stb stb...persze nyárban is vannak ilyenek az éjszakák főleg vízparton....ezt sokan át sem érzik csak a felszínes dolgokat. Legtöbb ismerősöm nem is érti amikor fogom magam és egyedül megyek ide vagy oda kirándulgatni, vagy csak egyedül üldögélek, mint sem hogy fölösen töltsem sok ember közt az időm.
2017. szept. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen téren én is hasonló személyiség vagyok, nem vagy egyedül.

24/f

2017. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen leírtál, megnyugtatlak ez tud előny is lenni.
2017. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nem vagy fura. :)

2017. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira gyakran és mélyen éled bele magad minden sajátos kis apróságba,akkor az "intenzív" szó helyett is írhatnál ezernyi más szinonímát,hogy nekünk se legyen monóton olvasni a szöveged. :)
2018. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!