Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki rosszul érzi magát,...

Ha valaki rosszul érzi magát, még rúgok bele kettőt. Miért teszik ezt itt sokan?

Figyelt kérdés

Rendben, vannak segítőkész emberek, de észrevettem, sokan undorítóan tudnak viselkedni.

Alázzák a másikat, ha az probmlémával jön ide.

Mi abban a dicsőség, hogy belerúgsz valakibe, akinek amugy is rossz?

Lehetsz te is később a helyében, ugyanilyen bánásmódot szeretnél?


2017. szept. 13. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ne rúgjál bele, mutass példát.
2017. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak ezen az oldalon szokták csinálni, való ėletben is tapasztaltam már ilyet az emberektől. Akit gyengėbbnek látnak, azt célpontnak veszik.
2017. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert betegelméjüek.Nem képesek szembenézni-felelősséget vállalni a gondjaikért.Könnyebb másokat cseszegetni.Csak ezzel azt érik el,hogy idővel a normális emberek elfordulnak tőlük.
2017. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kötekedni ezen az oldalon és eleinte segítőkész voltam az összes depis szomorkodó, panaszkodó kérdezővel, de csak voltam, meguntam hogy itt az emberek kategóriában minden 5.-10. kérdés valami műdepressziós önsajnáltatása, nem szólok be nekik (még) csak ignorálom őket, de már elég fárasztóak és megértem azokat akik nem olyan toleránsak és már elküldik a fenébe őket hogy ne itt nyavalyogjanak. (bocs ha ezzel megbántottam valakit)
2017. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha nállam is kihuzzák a gyufát. Jajj de rossz nekem szöveg alatt pl ott ficeg, hogy nem volt még kapcsolata18évesen és e miatt depis, akasztaná magát stb. Nekem sem volt 18évesen és e melett ezer testi betegséggel küzdök, napi24 órás fájdalom. Barátaim nincsenek, nem is voltak és még sorolhatnám...de nem adom fel, nem írok be ilyen kérdéseket a saját gondjaimal. Ellenben reagálni sem szoktam se jot sem rosszat. Lazán kikerülöm általában. De engem pl ezért zavarnak az önsajnáltató kérdések.
2017. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szívesen fogadják itt az olyan kérdéseket, ahol megoldást keres valaki, de gyakran csak nyafogni jönnek ide egyes kérdezők... azt minek? :/


Tehát amilyen a kérdés, olyan lesz rá a válasz! :)

2017. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!