Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek a párok most akkor...

Ezek a párok most akkor boldogok, vagy a közösség miatt megjátsszák magukat?

Figyelt kérdés

Facebook-on vettem észre sok párkapcsolatban élő rokonom, ismerősöm állandóan kiposztolja mit csinálnak éppen, vagy mit csináltak a hétvégén, mit ettek, hol nyaraltak stb. Naponta, vagy hetente többször. Ami a legpoénosabb, hogy ott üzengetnek egymásnak, így szeretlek úgy szeretlek, szívecske a végén. És ezt nem tiniknél, hanem a 40-es éveik felé járóknál. Komolyan nem értem mi szükség van erre? Mert ha fél évente kiraknak egy közös képet, azt még talán normálisnak is tartanám. Én a párommal a 3 évünk alatt sose tettünk ki semmit. Ezek az emberek mit várnak el a közösségi oldalon? Elismerést másoktól, vagy mi? Komolyan nem értem.


( a semmi közöd hozzá, ez téged mit érdekel válaszokra nem vagyok kíváncsi, köszi)


2017. szept. 13. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem egy ismerőst töröltem emiatt,mert hogy nem tudták megállni,hogy ne tegyék ki,hogy éppen hol jártak,mit csináltak.Szánalmas az ilyen ember.

Akik lájkolják,azok meg még gázabbak.

2017. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Szeretnek fesziteni.Nekem is a napokban az egyik minden nap leirta milyen idő van a tengerparton, a reggeli kávézásukról rakott fel képeket,meg folymatos tájékoztatásokat irt melyik nap hova mennek,mit csinálnak,hanyadik napjuk a nyaralásból...Idgesitő volt.Semmi kifogásom ellene ha a nyaralás után megjelenit náhány képet az élményekről,helyszinekről.De ezt napi szinten irkálgatni kérkedésnek számit báris az én meglátásom szerint.
2017. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Több lehetőség van:


- Kompenzálnak. Nem igazán boldogok, de ezt még maguknak sem vallják be, mutogatják, hogy de igenis, idenézz!


- Tényleg olyan boldogok, mint a képeken.


- nem gondolnak semmi különöset, csak megosztják, hátha érdekel valakit. Úgy vannak vele, hogy akit zavar, legfeljebb letiltja.


- Simán menőznek.

2017. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Lehetnek boldogok is, és meg is játszhatják magukat.

Sokan eleve ilyen típusúak, hogy mindent megosztanak, nemcsak párkapcsolattal kapcsolatban, hanem mindent, akkor ezt miért ne?

Ismerek olyat, aki csak simán szeretné világgá kürtölni, hogy boldog, mert eddig pl. boldogtalan volt.

De persze sokan vannak olyanok is, akik nyáladzanak a fb-on, de aki közelről ismeri őket, az tudja, hogy nemhogy nem boldogok, de kifejezetten rossz a kapcsolatuk.

Olyan is van, aki szeretné, ha a volt párja lássa, hogy ő mennyire boldog mással.

Stb.

Szóval ezerféle indok van.

2017. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom mit éreznek, vagy hogy mi motiválja őket, de szerintem nem normális az ilyen. Az odáig oké hogy ha pl a macskájáról vagy más kiskedvencéről posztol, de az ilyen hogy épphogy a sz_rát nem teszi ki az már nem normális. Én is voltam nyaralni pécsen rokonoknál, pár nap alatt többszáz képet csináltunk, de egy sem landolt facebookon. KB 8 éve van digitális képet, ez alatt a 8 év alatt kb 40 ezer képet csináltunk de abból max száz ment ki facebookra, az is a virágaimról és a macskáimról ment fel.
2017. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Nyilván nem látok bele mindenki magánéletébe, de nekem ez eléggé tűzoltásnak tűnik.

Szerintem egy stabil, erős kapcsolatban erre nincs szükség, és egyébként harmonikusan együtt élő feleknél ilyet nem is nagyon szoktam tapasztalni.

Nyilván én személy szerint ignorálom az ilyen posztokat, meg úgy alapvetően nem foglalkoztat, de utólag mindig megtudom ismerősöktől, vagy a felektől, hogy az ilyen kirakatkapcsolatokban amúgy valami nem működik jól

2017. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, h boldogok, de az is lehet, h nem.


Én mostanában már elég megengedő meg türelmes vagyok az össze-vissza posztolgatókkal. Több olyan ismerősöm is van, aki fészen tök hülye meg fölösleges dolgokat oszt meg, de élőben teljesen normális. Vedd úgy, hogy a facebook egy más világ. :)

2017. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Ismertem egy párt, és ők is mindig ezt csinálták. De ők messzebbre is mentek: lefényképezték ahogy a férfi ül az autóban, és az volt a kép címe, hogy: Munkába menet. Pedig akkor nem is volt munkája.

Lefényképezték, hogy milyen új kocsit vettek, persze azt nem írták,hogy hitelre. A csávó nagyvonalúan beállított magának egy magasabb törlesztőt, aztán meg visszajárkált az ügyintőzőhöz kisebbre venni a havi törlesztőt, aztán fizetési szüneteltetést is kért, a végén el is vették az autóját.

Az asszonnyal meg ilyen kép-olyan kép, csak éppen minden második mondatuk csípős beszólás volt egymás felé. 😄

Nem mind arany, ami fénylik.

2017. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én azt tartom még érdekesnek hogy születésnap,névnap alkalmából a facebookra irnak egymásnak....miért?! Egy házba élünk,felköszöntöm személyesen,nem?!Vagy ha nem is élnük együtt,felhivom,vagy találkozok vele.Nem értem én ezt.
2017. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom öszintén, hogy aki facebook-on megjátsza magát, az élõben is úgyszintén. Szóval nem tudom mi a különbség.

Attól, hogy valaki posztol a párjával egy láthatóan boldogtalan képet, és odaírni, hogy "szeretlekk<3", akkor az miféle látszat? Szerintem ha valaki boldog, annak látszik az arcán és a mosolyán. Ha valakinek erõltetett mosolya van, az is érzõdik, az ilyen emberek élõben is így viselkednek. Sok ismerõsöm posztol szomorú/komoly stb. képeket, felvállalva a hibáikat, ebben semmi kirakatot nem látok. Legalábbis azt nem lehet kirakni, ami nincs egyáltalán.

2017. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!