Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy szerettetek öngyilkos...

Ha egy szerettetek öngyilkos lenne, szeretnétek/elvárnátok, hogy hagyjon hátra üzenetet?

Figyelt kérdés
(Legalábbis számotokra.)

2017. szept. 14. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező: Én igen!

Fiú vagyok 20 éves.

2017. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
inkább azt szeretném, hogy kérjen segítséget, vagy fogadja el, ha már felajánlotta valaki.
2017. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem is akarok ilyenre gondolni, hogy öngyilkos lesz valaki.

De ha már ilyen történik, akkor szerintem jó, ha van levél, amiben leírja, hogy miért. Mert szerintem az is nagy fájdalom, hogy az ember nem érti, hogy miért.

2017. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Ónixkönny válasza:
13%
2-es válaszolóval értek egyet, akinek csak ennyire futja az engem nem érdekel.
2017. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Remélem nem akarsz az lenni!!! Ha szeretnél beszélgetbi nekem irj nyugodtan. Hátha tudok javítani a helyzeten!!
2017. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Úgy gondolom, ha annyira nem tartja a családját, hogy elmondja, baj van és segítséget kérjen, hanem önző módon csak magával foglalkozik, akkor felesleges bármit is üzengetni.
2017. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most már semmi sem segíthet. Csak azt sajnálom, hogy nem tudhatom meg előtte, hogy hogy éltem volna le az életemet...
2017. szept. 14. 15:55
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem érdekelne. Ha egy szeretted öngyilkos lesz egy levél, amiben téged vagy mást okol, megléte vagy hiánya nem enyhítheti azt a végtelen fájdalmat, ami utána marad.
2017. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

"Csak azt sajnálom, hogy nem tudhatom meg előtte, hogy hogy éltem volna le az életemet..."

De megtudhatod, ha leéled... Ígyis úgyis megfogsz halni.


Ezt mondod: "Egy finom almának érezni akarom az ízét.. De kidobom a kukába mielőtt beleharapnék."

2017. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szerinted megéri? Tovább folytatni, miközben semmim sincs, amire alapozhatnék egy szebb jövőt? :(

Lehet, hogy életem végén azt fogom mondani: "bárcsak fiatalon meghaltam volna".

2017. szept. 14. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!