Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Forgalmi vizsgán milyen...

Forgalmi vizsgán milyen gyakran buktatnak?

Figyelt kérdés

Kb 2 hét múlva megyek vizsgázni, és eléggé parázok.

Az elején elég gányul ment, most már igazából korrekt, egyedül a parkolgatás ami még nem fullos, de az még gyakorolva lesz.


Az oktatóm egy rakat figyelmetlenségen alapuló dolgot felsorolt, ami miatt megbuktathatnak (pl egyszer elfelejtek oldalra nézni... stb). Kicsit félek az ilyenektől, tényleg ilyen mondhatni "kis dolgokon" már rögtön megvágnak?

Nyilván ez vizsgáztatótól függ, de általánosságban mik a tapasztalataitok?


2017. szept. 15. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, Zsófi! Ha elsőre nem sikerül, mész majd legközelebb. Nem a világ vége.

Egyébként nagyon nagy divat lett mostanában, hogy buktatnak. Szóval ne sok reményt fűzz ahhoz, hogy elsőre meglesz a papír, pláne, ha még izgulsz is mellé. Aztán ott van, hogy csoda bizony bármikor történhet.

~L

2017. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem viszonylag gyakori a buktatás. Én egyszer buktam, de nagyot hibáztam, az oktató bevágta a féket. Párom azért bukott, mert a stop táblánál megállt, ezt állítja, de a vizsgáztató azt mondta, hogy "érezte, hogy gurult az autó".

Az egyik régi osztálytársam 2szer bukott, harmadjára azért ment át, mert kirakta a rendőr jelvényét jól látható helyre.


A barátnőmnek oktató az apja, így is megbukott elsőnek. De olyat is ismerek, akinek elsőre meglett.

Ez ne vegye el a kedved, csomó mindentől függ. Még attól is, hogy reggelizett e a vizsgáztató.


Amikor átmentem, akkor annyit vezettem, hogy kijöttem a rutinpályáról, elmentem az utca végéig egy körforgalomba bementem, aztán ugyanott vissza, majd kért a vizsgáztató, hogy menjek már be abba az utcába, ahova behajtani tilos, mert most épül a háza és el kellene intéznie valamit. 15 percig vártuk, addig az oktatóm megfordult, majd visszamentem a rutinpályára. Egyszer váltottam 3asba és vezettem kb 5 percet.

2017. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

teljesen random. Egyszerűen nem szerezhetsz elég gyakorlatot a vizsgáig, mert az évek kérdése, és bármikor jöhet egy váratlan szitu, egy észrevétlen elsuhanó tábla, stb...


Szerencse kérdése igazándiból. Vizsgáztató kérdése elég ritka. vagyis annyira egyértelmű szitukban vágták meg ismerőseimet, semmi kétes dolog nem volt benne. Tehát ilyen, hogy stop táblát nem vett észre, kanyarodás közben index nélküli sávváltás (szarul volt felfestve).

2017. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakran.
2017. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!