Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajoknak lábfétis?

Csajoknak lábfétis?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csajt, akinek a véleményem szerint van lábfétise. Viszont ő tagadja, hogy lenne neki. Ez csajoknál is kialakulhat 18-20 éves korban? Mielőtt bárki is megkeresne személyesen, nekem NINCS lábfétisem.

2017. szept. 15. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem kialakulhat, de leginkább leszbikusoknál. Először csak játszanak egymás lábaival, de a végén kiderül, hogy mi is a helyzet valójában.
2017. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted, lányként odavan a férfi lábakért és a sajátjaiért is? Hm...ilyen barátnőm legyen! Nekem is van lábfétisem, de inkább a talpakra terjed ki és a lábujjakra nőkkel kapcsolatosan. Nem az egész lábra, talán még a vádlikra.
2017. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mittudom én. Ő a harisnyákért van oda úgy veszem észre.
2017. szept. 15. 23:36
 4/7 anonim válasza:
100%

Engem nem érdekelnek a fiúk lábai...

De azt elvárom egy kapcsolatban, hogy a srác imádja a lábamat, ha néha azt kívánom

2017. szept. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legalább valaki be is vallja. Szerintem szinte egyik lány sem merné bevallani.
2017. szept. 16. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig még minden barátnőm kedvelte, ha kényeztettem a lábaikat. A harisnya és cipő mánia pedig az öltözködés része, ezen nem kell meglepődni. 31f
2017. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hat ha ez nevezheto annak akkor igen:

Annyi hogy imadom mikor szex kozben nyalogatjak a labamat

2018. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!