Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok! Nektek milyen fiuk...

Lanyok! Nektek milyen fiuk jonnek be kulsore?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik ha szep arca van: picit vastagabb szaja aranyos orra es van par szeplo az orranal :D nektek van valami ilyesmi idealotok?

16/L



2017. szept. 17. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy 16 éves vagy. Mellesleg annyi ilyen (megjegyzem felesleges) kérdés van már.

Ha ennyire a külsőségeknél vagyunk, akkor ne legyen foghíjas, vén, stb. Úgyse olyan sráccal fogsz összejönni, ami az ideálod. Sőt, nagy valószínűséggel a szöges ellentéte lesz majd a srác kinézete, meg végtére is a legfontosabb a belső (nem azt mondom, hogy a külső nem fontos, hanem azt, hogy ha "atomhelyes" a srác, de belülről rohad, akkor semmi esélye. Míg, ha nagyon szimpatikus, minden klappol belülről, de külsőre nem fog meg, akkor marad a barátzónában)

Várom a lepontozást! :D

2017. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
?? 😂 Nem ez volt a kerdes h mi a fontosabb xd tudom ezeket, en se jovok ossze egy fiuval csak ezekert. Itt csak az apro kulsosegeken van a hangsuly hogy mi tetszik nagyon :D de nem foglak lepontozni köszi a valaszodat, de azert kivancsi lettem volna hogy neked pl vannak e ilyenek :)
2017. szept. 17. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Elcsépelten hangzik de nekem a mosoly meg a pasi szája ami először feltűnik. A szép mosoly, viszonylag kicsi fogakkal valamiért nagyon tetszik :DD
2017. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!