Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kifejezni az...

Hogyan tudnám kifejezni az érzéseim?

Figyelt kérdés

Lényegében azt lehet rám mondani, hogy egy érzéketlen tuskó vagyok. :D

Haverokkal nőttem fel a grundon, így nem nagyon kötődtem soha senkihez.

Szüleimmel se volt sose mély a kapcsolatom, kb. 6 éves koromban ölelt meg bármelyik szülőm. Így senkinek nem tudtam elmondani proémáimat, mert igazi baratom kevés volt, csak haverom.

Ez együtt jár azzal, hogy most se tudom az ézéseim senkinek elmondani.

Ha pl. tetszik egy lány, nem tudok vele beszélgetni, egyszerűen nem áll rá a beszélgetésre az agyam, hogy lelkizzek vele, stb...

Ez nagyon kellemetlen, főleg hogy lassan végzek a gimivel de lányhoz közel még nem kerültem, életemben egyszer sem.

Szerintetek hogy tudnék ezen változtatni? Hogy legyenek érzéseim?

Rengeteg hobbim van, de egyik sem társas dolog, tehát ott sem tudnék megnyílni senkinek.



Régen viszont nagy spíler voltam, kb. 8 éves koromig, aztán vége lett.

Mindenkivel jóban voltam, mindenki birt engem, most a fenn leírtak miatt ez nem megy...

Ti mit tennétek? :D


2017. szept. 17. 18:40
 1/2 Kiscsiko1 válasza:
59%
Ha változni szeretnél, az már nagy dolog szerintem. Kiváltani magadtól? ...nem biztos, hogy a lányoknak érzelgésre van feltétlenül szükségük. Fontosabb, hogy meghallgasd elsősorban, figyelj rájuk, megértsd, esetleg megnevettesd őket. Első lépésként egy kedves gesztus segíthet megnyílni. A többi jönni fog magától.
2017. szept. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem gondold át a gyerekkorodat.. mondtad,hogy a szüleid nem foglalkoztak veled ássd bele magadat mélyebben, hozz fel emlékeket és azok tuti váltanak ki belőled érzéseket. Aztán ha ez meg van képzeld el,hogy ezt az egész történetet egy haverodtól vagy egy lánytól hallottad és hogy miket mondanál neki "hogyan vigasztalnád meg".. lehet elsőre nehéz lesz,de szerintem próbáld magad minnél több ilyen helyzetbe képzelni utána,hogy mit mondanál ha valakivel ez meg az történne.. és ha már elméletbe megy akkor gyakorlatba is fog! :)
2017. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!