Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt a rokonság...

Miért hiszi azt a rokonság meg a család hogy én azért nem megyek sehova mert félek az emberektöl?

Figyelt kérdés
nem félek én senkitöl csak nem vagyok egy társasági ember, nekem az nem szorakozás hogy beülök egy kocsmába vagy elmegyek diszkóba, igazából nincs is olyan hely ahova ha elmennék akkor ott jól érezném magam, de én nem félek senkitöl, söt bárkit képes lennék akár még megölni is ha kötekedne velem, bár ilyet nem teszek mert lecsuknának, de ha nem csuknának le akkor simán képes lennék rá, neki mennék bárkinek az tuti.

2017. szept. 18. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Neharagudj de most itt bizonygatod, hogy megölnél egy illetőt meg, hogy neki mennél az tuti, ez nem szimpatikus, amúgy nem erről van szó a családod szempontjából, hogy félsz maguktól az emberektől, hanem hogy félsz érintkezni velük. Nem születik mindenki társasági embernek, le kommunikálhatnád ezt a családoddal, hogy te így érzel, mert ők valószínűleg nem tudják.
2017. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!