Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek akik nem...

Vannak olyan emberek akik nem bírják ki ha masszírozzák?

Figyelt kérdés

Pl. én.

A párom órákig tudná magát masszíroztatni, én meg mindenfele tekeredek már kínomban ha úgy érnek hozzám... Ha gyengéden csinálják, csikis, ha erősen fáj. Nagyon érzekeny a hátam, vagy nem tudom.

Vannak ilyen emberek, mint én? Akiknek a masszázs nem egy isteni megváltás?

Ráadásul duplán szomorú vagyok, mert páros masszázsra akartam vele menni, de hát így nem hiszem, hogy kibírom. Igaz nem voltam még soha, de kértem apum is, meg párom is (ők voltak és szeretik), hogy mégis milyen. És nem bírtam ki. :(



2017. szept. 18. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kibírom, de nem szeretem.
2017. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anya se szereti ha masszírozák.
2017. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádnám, ha masszíroznának, ha úgy csinálnák, hogy ne fájjon..Nekem is érzékeny a hátam meg a nyakam, pedig ezek a részeim gyakran fájnak is és olyan jó lenne, ha valaki megnyomkodná..De amikor megkérem valamelyik családtagomat, megőrülök, úgy fáj, ahogy csinálják és mindig mondom, hogy gyengébben, de mikor már jól esne, azt mondják, hogy ez nem is masszírozás, csak simogatás és abbahagyják...A lábamat meg egyenesen gyűlölöm, ha masszírozzák, mert nagyon csikis vagyok rajta és akármilyen erősen is csinálják, nem esik jól, mert úgy is csikis :s

Meg pár napja volt nálunk egy rokonunk, aki masszőrnek tanult és megmasszírozta nővéremet meg anyámat is és ott mondták, hogy "Úristen, még sose masszírozott meg senki ilyen jól, olyan pontokat talál meg, hogy az hihetetlen, úristeeen", gondoltam én is megmasszíroztatom magam, de attól a pillanattól fogva, hogy először hozzámért, már azt vártam, hogy csak hagyja már abba.

2017. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, de engem valahogy a legtöbb érintés frusztrál. Az is, ha a hajamat simogatják, pedig elvileg a legtöbb lány ezt szereti (sikítson, aki szintén nem :D)
2017. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetően életben maradnék, de én sem szeretem. Ne nyomkodjon engem senki.
2017. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, életben maradnék én is, csak nagyon gáz lenne a masszőr kezei alatt tekeregni.. :D

Meg hát az ár sem utolsó szempont, tarthatnának valami 5-10 perces ingyenes próbát azoknak, akik nem biztosak benne, hogy elviselnék :D

2017. szept. 18. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak a vállam, nyakam szeretem, azok vannak legjobban beállva. Viszont a hátam, gerincem nem igazán. Volt hogy lány elkezdte a bütykeivel megdolgozni a gerincem hát azt hittem beszarok olyan kellemetlen érzés volt.
2017. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Masszőrnèl voltam ès utána majdnem hánytam. Velem van a gond, nem vele. Nem bírom.
2017. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!