Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul érzem magam, ha...

Rosszul érzem magam, ha valaki nem kedves velem. Tudom hogy ez a túlérzékenység óriási hátrány az életben, hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
Én mindig kedvesen indítok mindenkivel és annyira bánt, ha valaki ok nélkül bunkó vagy flegma velem. Mindig megfogadom, hogy ezentúl én se figyelek másokra és szívtelenebb leszek de sose sikerül!

2017. szept. 19. 19:26
 1/3 anonim válasza:
Ilyenek sajna az emberek...Egyszer élünk...Érezd jól magad, mindig találj valami kis örömöt az életben
2017. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen rám is pontosan illik amit leírtál kivéve hogy én nem próbálok meg szívtelenebb lenni, én próbálom haldokló fajtánkat fent tartani és nem megyek át a tahó vonatra. Hát nem tudom hogy küzd le én szimplán csak kimorgom magamból mikor egyedül vagyok, ilyen vagy és kész, nem hiszem hogy jobb lenne a világnak ha több lenne még egy bunkóval(vagy érzéketlennel) :)

21/F

2017. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne ėrezd magad rosszul a viselkedėsük miatt. Nekik kellene így ėrezni, hogy nem veszik ėszre magukat.
2017. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!