Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők tényleg annyival jobbak...

A nők tényleg annyival jobbak és talpra esettebbek a férfiaknál, mint ahogy ők azt mondogatják?

Figyelt kérdés
Elég durva írásokat is olvasgattam mostanában nőktől,keményen leszólva a férfiakat.
2017. szept. 20. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
attól függ melyik nőt és férfit vetjük össze, de van aki talpraesettebb jóval több férfinál, viszont van aki jóval életképtelenebb minden férfi és női társánál
2017. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

A nők önbizalma tolva van rendesen az biztos.

Tulajdonképpen el vannak férfiasodva a nők.

2017. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Szerintem a férfiak sokkal jobbak szinte minden téren.

22L (igen, utálom a női mivoltomat)

2017. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahol ilyesmit olvasgattál, valószínű valami önigazoló fórum lehetett, manapság sok ilyen van.

Nincs evvel baj, mert sokszor én is sajnálom a nőket, segítem is őket, szeretem is őket, de ha ilyen fórumokra tévedek, kissé felforr bennem az agyvíz, mert nem hiszem el, hogy ezt csak a férfiak oltogatásán keresztül lehet elérni.

Ott valahol valami alapvető probléma lehet.

A férfiakat okolják a sikertelenségükért.

Pedig nem őket kellene, rengeteg olyan nőt ismerek, akik nagyon pozitívak, vidámak, szeretik őket, és ezért élnek el hatalmas dolgokat.

Mások fikázásával, gyűlöletével nem sok ember jutott előrébb.

2017. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

A nőknél kérlek szépen az a helyzet, hogy meg van miben jobbak, miben nem.


Pl. én egy vékonyka nőt nem vennék fel a lövészdandárba (Katonaság), ahol egy férfinak kell megtámasztania a nő hátát hátulról, hogy az egy sorozatot tudjon lőni lövészeten, anélkül hogy az említett hölgyemény ne repüljön hátra.


Vagy pl. az olyan női rendőrökkel vagy nevelőtiszttel(börtön) nem igen lehet mit kezdeni, aki minden intézkedés után elsírja magát.


Ezek olyan példák voltak, ahol igen nehéz találni megfelelő nőt. Ezek a példák, példák: amelyek megmutatnak egy-két különleges dolgot, amiben pl. a nők nagy része gyenge, persze vannak köztük olyanok, akik ezeknél a példáknál fényéveknél jobban szerepelnének az említett helyzetekben, mint ahogy én azokat leírtam. (Sőt, férfiak közt is van olyan, aki szintúgy teljesítene, mint ahogy fent levázoltam. Sőt, férfiak közt is vannak, akik nagy ívben kerülik az előbb felsorolt példázatokban szereplő karriereket.)


Állítólag a nők több mindenre oda tudnak figyelni. De hozzáteszem, hozzászólásom a kérdésedhez nem a nők "csorbítása" volt a cél, hanem egy-két speciális helyzet megmutatása a kérdésedhez kapcsolódóan.

2017. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok, de én ilyet nem írnék le :). A talpraesettség nem attól függ, mi van az ember lába között, hanem személyiségtől.
2017. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Yay én meg férfiaktól (többször politikusoktól) olvastam/hallottam a nőket vérig sértő, lenéző és degradáló kijelentéseket amióta csak van internet hozzáférésem!! Megiszunk valamit?;)
2017. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 09:03


Mondjuk jó pár nő mondta már nekem,hogy inkább barátkoznak férfiakkal mert a nők nagyon kétszínűek.Őszintén meg mondom,én is utálok férfi lenni.

2017. szept. 20. 15:46
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 09:15


Igen lehet sok fórumon olvasni,de most az utóbbi napokban itt a gyakori kérdéseken olvasgattam a sok leszóló hozzászólást

2017. szept. 20. 15:49
 10/10 A kérdező kommentje:

ma 14:22


Igyunk :D

2017. szept. 20. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!