Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SOS! Mit tegyek?

Kati6548 kérdése:

SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az iskolaban egy rovid unnepség es en elvallatam egy rovid verset. Elprobaltuk ma es nagyon elnevettem magam kozben. Nem tudtam abba hagyni. Felek hogy ez lesz holnap is. Mot tegyek ez ellen?
2017. szept. 20. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Fogj a tenyeredbe egy rajzszöget, szoríts rá ha érzed hogy elmosolyodsz.
2017. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne próbáld elnyomni magadban, mert akkor tuti elröhögöd magad majd. Gondolj rá nyugodtan
2017. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezded a verset szavalni, gondolj arra, hogy otthon elpusztult a kiskutyád/kiscicád.
2017. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen. Ez egy kellemetlen helyzet. Emlékszem, órán nevettem a padtársammal és amikor a tanár ránk szólt, hogy hagyjuk abba, akaratunkon kívül, annál jobban el kezdtünk nevetni. A nevetés pont az a dolog amit ha próbálsz elfojtani, annál nagyobbat szólva robban elő. :)
2017. szept. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!