Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szakítás de barátság?

Szakítás de barátság?

Figyelt kérdés
Jön az idegesítö tini párkapcsolat szomoù vége sztori, de hátha valaki tudna valami jó tanácsot adni. Mivel tudom hogy gimis korban bár mindenki mindenkivel jár, engem ez sosem vonzott igazán, meg a figyelmemet is elveszi stb, így nem is hiányzott nem is pasiztam, és az elmúlt 4 évem alatt jópár fiút vissza is utasítottam emiatt. Kb fél éve viszont egy görbe este hajnalán a legjobb fiú barátom szerelmet vallott nekem és akkor valahogy énis nagyon beleéltem magam a dologba. A probléma az hogy eltelt fél èv ès èn kis hijján szenvedek. Nem vagyok belé szerelmes, nem érzem ugyanazt mint ö, és bármennyire is azt hittem majd elmúlik és beleszeretek, nem jött be. Nevezzük Tominak. Tomi halálosan szerelmes belém, közös külföldi egyetemet tervezget stb. Èn nem ez a tipusu ember vagyok, nem birom ezt a tulpörgetett, suliban kézenfogos, minden szabadidonket egyutt toltjuk dolgot. Ő pedig nagyon ragaszkodó, féltékeny tipus . A baràtaimtól eltávolodtam az elmúlt hónapok alatt miatta és szeretnék kikerülni ebből a kapcsolatból mert ez nekem nem kényelmes. Nem akarok önző lenni, sok mindent adott nekem minden szinten, hálás vagyok neki de ez nem mehet így a végtelenségig. Nehezíti a témát hogy osztalytarsak is vagyunk, és ő a keringő párom is. Hogyan tudnám elmondani ezt neki hogy ne derült égből villámcsapás legyen, és ne romoljon meg a kapcsolatunk?

2017. szept. 21. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Röviden, tömören: sehogy.
2017. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki azt amit érzel.
2017. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépen szakítani sehogyan sem lehet, csak ha mindkét félnek elege van a dologból. Ha viszont Tomi szerelmes, akkor mindenképpen fájni fog neki. Ez viszont nem jelenti azt, hogy vele kell maradnod. Mert ez a te életed, és te a saját boldogságodért vagy felelős. És azt se felejtsd el, hogy ő az, aki nem tudta elérni, hogy szerelmes legyél belé. Ő volt kevés neked. Tehát semmiképpen sem a te hibád. Ezt el kell fogadnia, akármennyire fájdalmas is. Ő is ezáltal válik majd jobb emberré, hiszen elgondolkodik majd, hogy mit csinált rosszul, és jó esetben a következő kapcsolatában már nem követi el ugyanazokat a hibákat.
2017. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Őszintén mindent megtett amit lehetett, tényleg valahol velem van a baj... még csak összeveszni sem nagyon szoktunk mert nagyon jól kijövünk így még csak azt sem tudom hogy hogyan hozzam fel a témát...
2017. szept. 24. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"azt sem tudom hogy hogyan hozzam fel a témát..."

Csak simán szorítsd a szájpadlásodhoz a nyelvedet, formálj egy N hangzót, aztán gyorsan tedd hozzá, hogy eharagudjdenemszeretnémeztfolytatni.

2017. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi elvileg anno békében váltunk el volt párommal, de azóta még köszönni sem köszön. Megelégeltem, mert én szerettem beolvastam neki, hogy miért viselkedik így, legalább köszönésre méltasson már annyi év után.


Szépen, békében szakítani úgy látszik sehogyan nem lehet.

2017. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!