Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden ember más felépítéssel...

Minden ember más felépítéssel rendelkezik? Amin ha változtat akkor nem birja úgy a csontjai vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok 185 centi magas 65 kilo vekony nem hizok. Ha felmennek mêgis 80 kilora akkor annak lenne valami következménye? Pl csontok nem bírnák vagy hasonlók. Es kűzdősportban jo lenne a 185 centi 80 kilo? Esetleg több vagy kevesebb sulyban?
2017. szept. 22. 15:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Bokszban pl.
2017. szept. 22. 15:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha izomba hízol 15kg-ot az jót tesz, ha zsírba az rosszat.
2017. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek változattnál? Te ikyen vagy. Fignak szeretni. A párim ol. Ikyen. Szeretem.
2017. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Minden ember más felépítéssel rendelkezik?"

Igen.


"Amin ha változtat akkor nem birja úgy a csontjai vagy ilyesmi?"


Nem.


Nem is értem, hogy merült ez fel benned. Nem ismersz embereket, akiknek változott a súlya?

2017. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha izomba szeded fel a plusz kilókat akkor nincs vele gond. Az meg, hogy küzdő sportba mi a jó az attól függ milyen súlycsoportba akarsz menni.
2017. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Masoknak erosebb lehet csontozata ezáltal sokkal jobb lehet?
2017. szept. 22. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem erős csontozatom van ami sokat is nyom. 162cm vagyok, 50kg és hát elég vékony/sovány. Rengeteget estem életemben, soha nem törött egy csontom se. Ha a plusz súlyt nem vesszük pozitivum az erős csontozat.
2017. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!