Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sznob dolog csak Nike/Adidas...

Sznob dolog csak Nike/Adidas ruhákat hordani? Aki figyel arra mit vesz fel, mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Ez a váltás úgy 19 évesen jött, amikor az elektronikus zene után egy új rap irányzatot kezdtem el hallgatni, nagyon megszerettem, és a mai napig is úgy érzem ezzel tudok azonosulni, önmagam látom benne.


Egy napi öltözékem értéke ami rajtam van 100-on felül van, a teteje pedig mindennel együtt üti a 150ezret is, és ebben a cipő önmaga 50-60e, nadrág 10-15e, póló megint 5-10e ft, ha kapucnis felsőt vagy széldzsekit is veszek fel az 15-20e ft, baseball sapka megint egy 10-es, jelenleg aktuális a téli kabát ami leárazva is 55 körül volt.


Komoly értéket képviselnek még hordott állapotban is a ruhák, 2 Airmaxet különböző évjáratból személyre szabottan csináltattam, amivel nem találkozok más lábán.

Adidasból pedig egy limitált kis számban készült cipőt őrzök amit leginkább alkalmakkor veszek fel mert már nem kapni sehol sem.


Előfordul olyan is amikor az ég világon minden Nike rajtam, a zoknitól át a boxer alsóig.

25F


2017. szept. 22. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem sznob dolog egyáltalán, sőt még tetszene is, #nohomo xD Jogod van hozzá, úgyhogy flex on them bitches! 😉
2017. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

"Sznob dolog csak Nike/Adidas ruhákat hordani?"


Ez nem



"2 Airmaxet különböző évjáratból személyre szabottan csináltattam, amivel nem találkozok más lábán.

Adidasból pedig egy limitált kis számban készült cipőt őrzök amit leginkább alkalmakkor veszek fel mert már nem kapni sehol sem. "


Ez igen.

2017. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Èn ugyanígy vagyok a new balance-al. Nem vagyok hajlandó mást a lábamra venni. Sznoboztak már le, de baromira nem tud èrdekelni.
2017. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Akkor vagy csak gáz, ha lenèzed azt akin nem 100.000 van.
2017. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

A sznob az Gucci-t, Versace-t, Burberry-t, Louis Vuitton-t, Prada-t és ehhez hasonlókat hord.


Amit te írtál az inkább a suttyó pénzes proli öltözködés.

2017. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Az előttem szóló kb. leírta, amit én is szerettem volna.
2017. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5

Valahol ettől tartottam hogy mások szemében, ezt a hatást kelti.

Viszont nem fogalmaztad meg mitől "suttyó, proli" nem bolyhosodó piacos mackó nadrág anyagú ruhákról van szó.

Szóval mitől megosztó, és miért pont negatív megközelítésből?

2017. szept. 22. 21:58
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Ezek sportmárkák, amik szabadidő ruhákat gyártanak. Arra jók, de egy hétköznapi utcai megjelenésre komolytalan.
2017. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8

A legtöbben még ezt gondolják, a cég viszont már figyelembe veszi az utcai felhasználást is, pl a cipők kiképzése olyan hogy alkalmasak sportra is, de utcára is vagy 5 évig minimális romlással.


Én pl sportra biztos nem venném fel ezeket hisz sajnálnám, annál inkább már egy Asics, Reebok terméket.

2017. szept. 22. 22:37
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Haveromnak volt egy sznob korszaka amikor csak öltönyben volt haljandó kilépni az utcára. Mandzsettagombok, nyakkendőtű és egy mechanikus Omega karóra alkotta a kiegészítők táborát... Csak az óra többe került mint amit most felsoroltál.


Idegesítő volt...


Ezt nem nevezném sznobnak. Ez inkább a "Fiatalok körében felvágok mert megtehetem. Mindenem márkás, nézd a cipőm..." stílus. :P Lesz aki nem vesz komolyan...

2017. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!