Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális e az, ha érzek...

Normális e az, ha érzek féltékenységet a barátom kisbabájára?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, és 2 hónapja született meg a kisbaba. Tudom, nem helyes dolog, de tekintsünk most el ettől, nem ez a lényeg.

Voltam nála nemrég, ott volt a baba is, és féltem attól, vajon hogyan fogom megélni, lereagálni... és teljesen természetesnek vettem,semmi kellemetlen vagy negativ érzés nem volt bennem, ilyenek pl h miért nem tőlem van, vagy hasonlók, amiket már jópár helyen olvastam, hogy egyes lányok igy reagálnak erre.

Nagyon aranyos kisbaba,és úgy érzem, hogy mivel valamilyen szinten az "életem része lett"ezért muszaj vagyok elfogadjam hogy már ő is van, de nem nehezteléssel gondolom/érzem ezt, hanem tényleg irto cuki. Még az ujjamat is megfogta a kis kezével, és elolvadtam.

Szóval hogy nekem az a fura, hogy nem volt fura a szitu,remélem érthető, amit írok.

Mindenkinek így kéne éreznie ilyen szituban, vagy én nem érzem a megfelelő dolgot?(bár, szerintem ez a normális...)

Illetve köözrejátszhat e az is hogy én nem akarok gyereket?

köszönöm előre is az értelmes válaszokat mindenkinek :)



2017. szept. 23. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Na ácsi. Lemaradt a történet eleje. 2 hónapos a kisbaba, ti fél éve vagytok együtt, hogyan, nős volt , elvált, vagy állapotosan és otthagyta az "asszonyt", elszeretted ? xD


Hogy te mit érzel .. ? És mit érez a gyerek anyja, akinek egyedül kell felnevelnie a gyereket, apa nélkül ?


Szerintem te nem a gyerekre vagy féltékeny, hanem magad sem tudod még, de inkább attól vagy "összezavarodva", hogy esetleg összehozza az exével újra őket, és hiába nem akarsz gyereket, akkor is sza r ul érzed magad, mert te nem szültél neki, és ott állsz "üresen".

2017. szept. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
nyilván felcsinálta az asszonykáját aztán terhesen otthagyta és összejött egy üdébb, fiatalabb pipivel. Fúj!
2017. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Fujj de gusztustalan egy történet ez. Ennyi erkölcsi érzék sincs benned hogy egy 5 hónapos terhes nő párja tabu legyen?
2017. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!