Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretnek gyermeket 33...

Nem szeretnek gyermeket 33 eves nőkent, meg gyerek voltam addig se akartam. Szoval soha nem volt bennem az, hogy gyermekem legyen. Ez gaz?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Mért lenne gáz? Nem lehetünk egyformák, nem akarhat mindenki gyereket stb.

Bár ez is olyan dolog, hogy ha megtalálod életed párját, lehet másképp vélekedsz, előre nem lehet semmit sem tudni.

2017. szept. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne gáz? Teljesen normális dolog. Az a gáz, hogy ilyen kérdést kell feltenni.
2017. szept. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kedves első, el nem tudom képzelni, mi köze az igazi megtalálásának a gyerek utáni vágyhoz. Na jó, elárulom: SEMMI. Aki nem akar gyereket, az nem akar, ha megtalálja az igazit, akkor sem.
2017. szept. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Annyi köze van hozzá, hogy míg egyedül alapvetően úgy gondolkodik, hogy Ő nem szeretne, miután talál valakit, akivel úgy érzi az életét leélné, könnyen előfordulhat, hogy azt fogja érezni, hogy az tenné teljessé az életüket ha lenne egy közös gyermekük. Nincs ebben semmi rendkívüli dolog, nagyon sok minden megváltozik egy emberben ha nem úgy gondolkozik, hogy " én " hanem " mi ".
2017. szept. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez az én/mi cukiság nekem erőltetettnek tűnik.


Először is az ember a már meglévő "terveihez" keres párt. Ha én megtalálnám álmaim férfiját - aki többek között azért álmaim férfija, mert nem akar gyereket - aztán szerelmesen benyögné, hogy mégis akar, nem igazán lennék boldog.


Másodszor, ha a gyerek a MI szerelmünk beteljesedése, akkor ezt a logikát követve ha a MI szerelmünknek vége, a gyerek sem ér annyit. Egy már nem létező dolog hátraléka. (Csúnyán hangzik az egész.)


Harmadszor pedig az ember általában tisztában van vele, hogy miért nem akar gyereket. Én azért nem, mert semmi gondoskodó ösztön nincs bennem, már ha a szót meghallom, borsódzik a hátam. Kutya, macska, semmi nem kell gyerek helyett, mert azokról is gondoskodni kell. Ez annyira a személyiségem része, hogy nincs az a hollywoodi szerelem, ami megváltoztatja ezt.

2017. szept. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nézegess gyerekeket, amerre jársz, és fogsz látni, találni olyat, aki nagyon aranyos, szimpatikus lesz.

Én a volt barátnőm kamasz fiúgyerekét az első találkozás óta képtelen voltam elfogadni, valamiért.

Ez ösztön, valószínű, nagyon fontos a közös nevelési egyetértés a saját gyerekünk elfogadása érdekében is.

2017. szept. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Így van, ha összejövök valakivel és ő benyögi, hogy gyereket akar, akkor max. magamra kényszerítem a dolgot, és a végeredmény 3 boldogtalan ember...

Aki jól ismeri magát, idejében felméri ezt és olyan férfit keres, aki szintén nem akar gyereket. Én pl. ha azt látnám, hogy a pasi gyerekre vágyik, már az elején véget vetnék ill. bele sem kezdenék a kapcsolatba.

2017. szept. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Oszt' most ha azt mondjuk hogy gáz akkor szülsz gyorsan kettőt vagy mi a kérdés értelme?
2017. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!