Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jöjjek rá, hogy miért...

Hogyan jöjjek rá, hogy miért vagyok boldogtalan?

Figyelt kérdés
Hogyan jöjjek rá, hogy mi a boldogtalanságom oka?

2017. szept. 23. 12:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nincs senkid ezért :o
2017. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert olyan dolgokat hiszel igaznak amiket nem kène.
2017. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ketsegbeesetten vagysz a szerelemre?

Mindent iranyitani akarsz?

Nem bizol masokban?

Valmi fuggoseged van?

2017. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ketsegbeesetten vagysz a szerelemre? - nem, de vágyom rá normális módon

Mindent iranyitani akarsz? - Igen, de szerintem ez nem ok a boldogtalanságra.

Nem bizol masokban? - Igen, kevés emberben bízom, de ez szerintem ez sem ok a boldogtalanságra. Inkább elővigyázatosság. Azért alakult így szerintem mert nem ritkán hátba támadott olyan ember akiben feltétlenül megbíztam.

Valmi fuggoseged van? - Nincs.

2017. szept. 23. 13:01
 5/15 anonim ***** válasza:

Fontos a családi háttér, a barátok. Kevés emberben bízol- ez teljesen rendben van.

A szerelem az nem olyan dolog amire vágyni lehet, max arra, hogy ne légy egyedül, szóval ezt sem gondolom annak, hogy boldogtalan vagy. Lehet azért vagy boldogtalan, mert már sokan, akiket szerettél és akikben megbíztál hátbatámadtak és félsz, hogy ez újra megtörténhet. Ha lenne egy kapcsolatod, amire elvileg normális keretek között vágysz, akkor is ez lenne a legfőbb gondod. A bizalmatlanság. Ezt kell orvosolni, akkor talán már kiegyensúlyozottabb és boldogabb lehetsz.

Ha hülyeséget mondtam, bocsi, nekem ez jött le. :)

2017. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Mindent iranyitani akarsz? - Igen, de szerintem ez nem ok a boldogtalanságra. "

De az, egyetemen tanitjak is.


"Nem bizol masokban? - Igen, kevés emberben bízom, de ez szerintem ez sem ok a boldogtalanságra. Inkább elővigyázatosság. Azért alakult így szerintem mert nem ritkán hátba támadott olyan ember akiben feltétlenül megbíztam. "

Ezzel ugyan az a helyet mint az elozovel. Amig ilyen vagy nem leszel boldog.


Most hogy mar tudod, ne hidd el es minden marad a regiben.

2017. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2017. szept. 23. 13:08
 8/15 anonim ***** válasza:

A boldogtalansagot vagy a depressziot altalaban az emberi kapcsolatok hianya okozza.

A masik ok, amikor az elme unatkozik, magyaran nincs elegge lekotve es az embernek sotet, vagy distraktiv gondolatai tamadnak.

Harmadik ok, elegedetlenseg illetve az allado masokhoz valo hasonlitgatas, es az ebbol fakado frusztracio vezet oda.

Persze lehetnek mas egyenre szabott okok, de ha az ok nem nyilvanvalo, csak egy allando melankolikus szomorusag van, aminek nehez tudni az okat, akkor altalaban ez harom, de leginkabb az elso ketto.

2017. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A dohányzás okozza!
2017. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom.
2017. szept. 23. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!