Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg igaz lenne? 17-20...

Ez tényleg igaz lenne? 17-20 éves lánykák mellett gyakran 30-35 éves pasik? Ez (ott távol) gond nélkül így működik? Hogy jönnek ezek egyáltalán össze?!

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy Ukrájnában, Oroszországban (de idehaza is látni ilyeneket, még itt sem ritka), hogy ilyen fiatal csajsziknak 30+-os szerelmük van.


Mit tud egyáltalán egy ilyen muki mondani nekik, hogy a végen simán összejönnek?


Hol találkozhat két ilyen eltérő korosztály, a diszkókon/kocsmákon kívül? (A lány még csak-csak elmegy ilyen helyekre, de a 35 éves pasik jó része már rég elkerüli ezeket a szórakozóhelyeket.)


Meg aztán folytatva tovább... Mégis miről beszélgethetnek a szürke unalmas hétköznapokban?



2017. szept. 23. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én 19 voltam, mikor összejöttem a párommal, aki akkor 37 éves volt. Egy repülőúton találkoztunk és 4 évig voltunk együtt. Nem éreztem, hogy nagyon eltérő korosztály lennénk, pedig neki már gyereke is volt és túl volt egy váláson.
2017. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

A magányos férfi eljár szórakozóhelyekre, ahol 1-2 italra meghívja az apa komplexusban szenevedő fiatal lányokat, akik ráéreznek a pénz ízére és velük maradnak.

Persze ez csak a nagy átlag. Bőven akad olyan is akik normális körülmények között ismerkednek meg.

2017. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pedig 19 evésen te is nagyon fiatalnak számítottál. Bár nem ismerlek, de ahogy latom az utcán sétáló 17-20 éves lányokat szinte gyerekek még... Arcra és kisugárzásra egyaránt. Akkor szerinted egy veled egyidős pl. 18 éves csajszit nem zavarná 10-15 év korkülönbség sem?
2017. szept. 23. 15:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak ilyen emberek... Személy szerint nem tartozom közéjük, de meg tudom érteni a szóban forgó lányok döntését.

Rengeteg olyan huszas éveiben járó fiatal srác van (tisztelet a kivételnek), aki csak és kizárólag a szórakozásnak/bulizásnak él.. Ugyanez elmondható az ellenkező nemről is. Gondolj bele... Mi van, ha annyiszor becsaptak már a korodbéliek, hogy egy érettebb gondolkodású lányról álmodozol.. Ugyanaz a séma, csak épp fordítva.

A lányok azért jönnek össze idősebb férfiakkal, mert érettebben gondolkodnak a fiatalabbaknál.. (nem mindig:D)

Titeket miért érdekelnek olykor jobban a nálatok idősebb nők? Szerintem ugyanaz a válasz...

Persze ez az egész (többek között) az ember személyiségétől is függ... Van, aki a pénzre és a kényelemre hajt..

A témát lehetne órákig boncolgatni... Rengeteg kimenete van.

2017. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mindenki mást ért apakomplexus alatt. Nálad ez a kifejezés mit takar?


"Bőven akad olyan is akik normális körülmények között ismerkednek meg."


18L vs. 32F esetén neked mi az a bizonyos elfogadott? Pl. színházban, szünetben, vagy más rendezvényen? Egy 17-20 éves lány nem ért(het)i félre egy 30+-os ipse leszólítását? Manapság tudod sok a csak kihasználásra utazó balek, és lehet erre gondol a csajszi, nem pedig egy őszinte normális kezdeményezésre...

2017. szept. 23. 15:56
 6/12 A kérdező kommentje:

"Titeket miért érdekelnek olykor jobban a nálatok idősebb nők?"


Férfi létemre erre nem tudok neked válaszolni, bármennyire is szeretnék, mert nekem csak 4-5 év korkülönbséges párkapcsolataim voltak a javamra. Ha hiszed, ha nem, még egy éjszakásom sem volt soha, és nem is bánom. Nem tudom a többi férfi/fiú mit kedvel(het) az idősebb hölgyeken.

2017. szept. 23. 16:03
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért can ez, mert sok 20-on páréves lány már komolyabb kapcsolatot akar ( nyilván nem az összes, de sok). Viszont sok 20-on éves pasi még bulizik, kiéli magát, élvezi, hogy fiatal és nem akarja lekötni magát. Egy 30+os pasi pedig előbb akar megállapodni. Plusz nyilván vonzó egy lány számára, ha a férfi külön él, saját autó, van pénze mindenféle programra, önálló és nem függ senkitől. Ettől függetlenűl én pl ismerek ilyen 22 évest is, akinek megvan mindene kb, most vesz lakást és ezt önerőből hozta össze, de nem ez az általános. Egy idősebb pasi alakmasabb hosszú távra.
2017. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Első válaszoló vagyok. Lehet, hogy nekem apakomlexusom van, nem kizárt, bár ezen sokan sokféle dolgot értenek. A jelenlegi párom, aki a férjem is, több, mint tíz évvel idősebb nálam, és már 15 éve élünk együtt, eddig minden oké. Agyilag, azt kell, hogy mondjam, hogy nem ő az "idősebb" (érettebb) kettőnk közül, pedig mikor még csak randiztunk, ezt hittem.. Dehát a szerelem vak, ugyebár...:D
2017. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik az értetlenség hogy a kérdező teljesen fals képet mutat a 30-35 éves férfiakról. Egy 30 éves még szinte fiatal. Na meg úgy se csinálunk már, mintha minden 30+ férfi színházba járó kulturált értelmiségi lenne és minden fiatal meg őrült bulizós.


Amúgy én azt veszem észre, pont 30 körül érnek igazi férfivá az emberek. És ahogy írják előttem, a nők általában korábban érnek, ilyen szempontból imponálhat nekik egy ereje teljében lévő, önálló, céltudatos férfi akinek már megvan a saját egzisztenciája.


Amúgy van több 30-37 év közötti ismerősöm, a többségük simán letagadhatna 5-10 évet a korából. Kinéznek 25-28 évesnek és mellette tudnak beszélni a "nők nyelvén".

2017. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

20 évesen kerültem be a fősulira. 4 évig tanított egy férfi, aki 13 évvel volt idősebb nálam. Végig bele voltam zúgva. :D

Aztán lediplomáztam és fél évvel később kaptam egy üzenetet közös ismerős által, hogy szeretné meginni velem a pertut. Felvettem vele a kapcsolatot, találkoztunk néhányszor, de számomra bebizonyosodott, hogy én nem rá vágyom. (Aztán összejött egy nálam 2 évvel fiatalabb csajjal, akivel mostmár együtt élnek, hamarosan házasodnak.)

Egyszerűen szimpatikus volt, hogy előttem áll egy férfi, aki külsőre igazi férfi, iszom a szavait, új dolgokat tanít nekem, felnézhetek rá. Emellett pedig már rég megalapozta az életét. Többek között engem ez is zavart. Beleülni a tutiba... a világ legegyszerűbb dolga és még is feszélyezne, hogy nem tudnék ugyanannyival beszállni a közös dolgokba. Szóval az én sztorim ennyi.

Szerintem imponál egy fiatal csajnak, hogyha előtte áll egy FÉRFI. Ilyen fiatalon még valami hatalmas buborékot képzelünk az ilyen korosztályú férfiak köré és az egekig magasztaljuk őket. :)

2017. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!