Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is örültök neki, hogy egy...

Ti is örültök neki, hogy egy állat már többet ér, mint egy ember? És annak, hogy a telefonok, kütyük boldogabbá teszik az embert, mint a Sz. R emberi kapcsolatok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem egészen értem, hogy miről beszélsz, vagy milyen hangsúllyal. És általánosítani sem kell, nem mindenki kütyümániás, pl én sem.
2017. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Káosz van a fejedben...
2017. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem tartok többre egy állatot, mint egy embert. Ma is csirkét ettem.

A boldogság nem olyan egyszerű, hogy egy kütyü, vagy egy emberi kapcsolat ezt meg tudja adni.


Látom, hogy egyre silányabb és kisebb értéke van az emberi kapcsolatoknak és egyre kevesebb időt tudok együtt tölteni emberekkel, de ezt én nem a kütyüknek tudom be. Ha nem lennének kütyük, még ennyire sem tartanám a kapcsolatot a haverjaimmal, munkatársaimmal. A napi 12 óra munkával és munkába járással töltött idő sokkal többet elvesz az életemből és a boldogságomból, mint az, hogy leülök a gép elé és gyakorin olvasgatok, vagy éppen megnézem a Survivort agyatlanul, vagy lemegyek az edzőterembe és zenét rakok a fülembe, hogy senki se szóljon hozzám, mert egyedül szeretek edzeni.


Nem igazán tudom, mit akarsz a kérdéssel, de azt gondolom, hogy egyedül érzed magad és csalódtál bizonyos emberekben, de vannak olyan állatok körülötted, akik nem teszik veled azt, amit emberek tettek veled és ők ezért nem okoznak csalódást.

2017. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Többet ér nem vagy tisztában azzal hogyan zsákmányolják ki az állatokat az emberek ipari mennyiségben ölik meg őket hogy, olcsó húst kapj.
2017. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Megváltozott a kommunikáció, de szerintem ezzel nincs baj. Többet pötyögünk. Ez van. A középkorban írni se tudtak, nagyanyáinknak meg telefonjuk se nagyon volt, hát kénytelenek voltak a boltban, fodrásznál megtárgyalni a dolgokat. De hidd el, ha ők is tudtak volna pötyögni, ők is pötyögtek volna :)


A médiával viszont már annál inkább gond van.

2017. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1, Bejöttek az állatokra vonatkozó tv.-ek, ami részben érthető, részben nem feltétlen; 2, Egyre több a magányos magányban élő ember: akiknek van ugyan kapcsolatuk, de "csak azért, hogy legyen". Ennek az értelmét csak ők tudják. Erre "jó" a kütyük világa, mert egyfajta "légüres teret" képez az embernek - ne tudom máshogyan megfogalmazni..., tehát valami látszatnyugalmat, látszatboldogságot. Ennek viszont nem örülök.
2017. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha egy lakatlan szigeten lennék és választhatnék hogy egy ember kell társként vagy a kutyám, hát az utóbbit választanám.
2017. szept. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben igazat adok neked, kerdezo. Bar a kutyuknek az a hatranya, hogy lemerulhetnek.
2017. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Mi a kérdés?

Az állatok nem érnek többet mint az ember, az emberek zsákmányolják ki az állatokat és úgy en bloc a környezetét..ahol az ember eddig megjelent ott pusztított, ez az igazság..szóval el vagy tévedve..az h vannak akik kutyát tartanak vagy macskát az mióta szól arról h az állatok többek mint az emberek? és mi köze van az emberi kapcsolatokhoz..én is szeretem a kutyusokat(éppen ezért nem tartok mert az börtön az állatnak) de attól még az embereket is..a szeretet határtalan.

A technika fejlődésének vannak hátulütői, de az emberi kapcsolatok nem ezért inflálódnak, illetve nem csak e miatt..talán így igazabb.

Amúgy te a Sz.R emberi kapcsolatokra kérdeztél rá és igen annál még egy laptop is boldogabbá tesz..de amúgy én spec nem vagyok kütyü függő és engem nem tesz boldogabbá mint egy normális emberi kapcsolat..ez alap..

2017. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
* en bloc az ember a környezetét
2017. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!