Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy barátnőm akinek pont...

Van egy barátnőm akinek pont a nyaralás kozben kellett volna megjonnie de anyukaja mondta neki hogy hasznaljon tampont mert jobb es kenyelmesebb erre azt mondta h inkabb nem furdik es mikor mondtam neki h en is azt fogok hasznalni meglepodott miert?

Figyelt kérdés
Mondtam neki ,hogy nem faj es kenyelmes nem erzed meg semmi es higenikusabb azt mondta hogy nem mert valami benned van de sajnos lanyok vagyunk es ez a fel eletunket vegigkiseri igy szerintem egyszer megkuzdok egy tamponnal aztan siman meg mint hogy a fel eletemet egy "pelenkaba" toltsem es mondtam h van kicsi ami kicsit sem faj de nem hiszi el es nem akarja kiprobalni nem ertem miert szerintetek miert kell ettol annyira felni?

2017. szept. 25. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

1. Ha nem akar használni, nem akar. Ezt ő dönti el, senkinek semmi köze hozzá. Tanácsot lehet adni, de ennyi, majd ő eldönti.


2. Ha legközelebb írsz ki kérdést, megkérnélek, hogy használj írásjeleket is, köszi.

2017. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Okes csak tanacs.

Masreszt,hasznalok. Csak gyorsan iram.

2017. szept. 25. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Azért fél tőle, mert ti maximum 12-13 évesek lehettek.

2 év múlva majd használ tampont.

2017. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!