Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jellemre vall ez a...

Milyen jellemre vall ez a viselkedés? Hogyan lehet ezen a határozatlanságon változtatni?

Figyelt kérdés

Középiskolába járok szeptember eleje óta érettségi utáni képzésre, szorgalmasan járok iskolába ahogy kell, ma viszont itthon maradtam hogy tanuljak néhány, napokon belül megírandó dolgozatra. Már ezt is elég nehezen döntöttem el, hogy megtegyem-e vagy ne. Viszont reggel megittam két sört, sör hatása alatt hirtelen utazhatnékom támadt, így hirtelen úgy döntöttem, elutazok vonattal ma valahova tanulás helyett, egy helyre amit szeretek. Aztán múlt a sör hatása el, fokozatosan elment tőle a kedvem, és elkezdtem töprengeni hogy most akkor utazás vagy tanulás legyen.

Milyen jellemre vall ez az egész? Miért vagyok én ilyen határozatlan és mit lehetne ellene tenni?


2017. szept. 26. 09:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz így élni hogy sose tudok dönteni mi legyen, és sokszor rossz döntést hozok és utólag megbánom
2017. szept. 26. 09:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem vagy egyedül. Ebben a korban ez a normális.
2017. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!