Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudtok stressz és irigysé...

Hogy tudtok stressz és irigység mentes életet élni?

Figyelt kérdés

Jó lenne elsajátítani ezt végre, mert nekem nem megy.

Akármilyen jól is haladnak a dolgaim, mindig aggódom, hogy mi van, ha beüt valami, minden eshetőségre mindig fel akarok keszülni.

Alapjáraton elégedett vagyok a külsőmmel, az anyagi helyzetemmel, de nem tudom mindig figyelmen kívül hagyni, ha valakinek úgy van meg mindene, hogy semmit nem tett érte, és ezzel még fel is vág.

Csendben vagyok, sose szólnék be senkinek, de magamban fáj.


Hogy lehet ezt mind elkerülni?


2017. szept. 26. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
A válasz önmagadban van. Miért zavar, hogy mások mit hogyan értek el? Számítanak ők? Miért kattogsz ezen? Esetleg azért, mert szívesen lettél volna a helyükben, míg neked keményen meg kellett dolgoznod a sikerekért?
2017. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
67%
Szerintem meg benned van a hiba, miért baj az ha másnak jól megy? Miért zavar az téged, ha az illető úgy él, hogy közben semmit sem tesz le az asztalra. Nem vagy meg elégedve magaddal, az írásodból azt veszem le, hogy az ilyen embereket megtudnád folytani egy kanál vízbe. Szerintem a saját életeddel foglalkozzál, nem pedig a Juliska néni életével. Az ilyen embereket 100%-ra megvetem, azt ajánlom, hogy tedd rendbe a saját tyúk sz**ros életedet, mert majd egy cigány torpedó telibe talál,- függetlenül attól hogy lány vagy- e, vagy férfi.
2017. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Kérdező!


Az első kérdésedre, ti. h lehet stresszmentes életet élni, akkor válassz vmi stresszmenedzser módszert magadnak, ami illik a természetedhez. Létezik a jógának, meditálásoknak, többféle tréningeknek olyan vállfaja, ami orvosilag alátámasztottan segít megszabadulni a stressztől.


Az irigység ellen legjobb perspektívába helyezni a dolgokat. Tedd fel magadnak a kérdést, hogyan érnéd el az áhított célt? Tudod, h mindennek ára van? Neked megérné azért az áráért az az tárgy, amire most olyannyira áhítozol? Ha igen, szerezd meg.


A soraid alapján az is világos, van még egy, fel nem ismert problémád. Ezt hiánygondolkodásnak hívják. Ha arra koncentrálsz, mi mindened nincs meg, ahelyett, h annak örülnél, amid van, az egyenes út a boldogtalansághoz (tudom, próbáltam).

2017. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem vagyok mindig pontos a határidőkkel, de szerencsére nem stresszelek mert általában nem gond, vagy direktbe több időt szánok valamire, hogy biztosan kész legyek


irigynek meg minek legyen irigy? elég jó lehetőségeim vannak, munkám, pénzem, mások irigyek rám, de még olyanok is akik szerintem jobb helyzetben vannak


24F

2017. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!