Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ez miért akkora baj?

Most ez miért akkora baj?

Figyelt kérdés
Ma hosszú buszúton utaztunk,amikor egy 70 éves férfi szólt,hogy álljunk meg,mert pisilnie kell.A fia is mondta,hogy megállhatna a buszsofőr.De elkezdték sokan,hogy nehogy már az utcán hugyozzon,még egy óra és benzinkúton is pisilhet.Én nagyon sajnáltam az öreget,mert már majdnem bepisilt,annyira kellet neki.Aztán nem tudom,hogy honnan,de kerített egy üveget és hát...Bár próbált úgy tenni,hogy senki se lássa egy "kedves" utas azonban kiszúrta a bácsit és a fiával együtt le kellet szállniuk ...Én ezt,hogy nem állt meg nagyon csúnya dolognak tartom.Ti?

2017. szept. 26. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos vnnak ilyen bunko soforok. Szegenyek😥
2017. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Jaja. Paraszt volt a sofőr.
2017. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Pedig a sofőrnek ilyen esetben kötelessége megállni és meg is kell várni amíg végez.

Az már csak nonplusultra, hogy 50 felett a prosztata nem feltétlen bír várni egy órát, ezt meg kéne értenie minden értelmes embernek.

No comment.

2017. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
hát ha valakinek nagyon kell pisilnie, akkor még abban az esetben is felér egy kínzással EGY ÓRÁT várni, ha fiatal, és egészséges... jó, az utcán pisilni akkor is bunkóság, de például megállhattak volna egy kocsmánál, étteremnél, etc, hogy ott menjen el a bácsi. nem hiszem amúgy, hogy a sofőrnek kötelessége ilyenkor megállni, de illett volna.. de a buszsofőrök, meg az illem 90%ban két külön dolog, eddigi tapasztalataim alapján, és hát elég sokat utazok..
2017. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem a sofőr volt a paraszt hanem az utasok. Mivel a többsèg nèzőpontjához kell csatlakozni. Ez persze nem igaz de ezt vertèk bele az őseinkbe is ès hát elèggè jellem lett belőle.
2017. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Valaki nem akarna megállni akkor közölném vele hogy odahugyozok a busz közepére. Ha meg ilyen van hogy leszállít miután megszegte a szabályokat simán feljelenteném.
2017. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Peter KK válasza:
100%
1.) Ha távolsági busz, akkor kutyakötelessége lett volna megállni (akár egy bokoraljánál is), vagy biztosítani a mobil (busz)WC lehetőségét, vagy nagybetűkkel kiírni a busz oldalára: "Ez a busz csakis makkegészséges és fiatal utasokat szállít, mert 2-3 órán keresztül meg sem állunk!". 2.) Hiányzik "némi" empátia az utasokból. Meg sem fordult a fejükben(?), hogy lehetnek még Ők is hasonló helyzetben, mondjuk 70+ évesen... 3.) A birkanyáj-effektus, 1-2 hangadó, s a többi meg kórusban me-e-e-e...me-e-e-e.
2017. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja
2017. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tévedés, hogy a sofőrnek meg kell állnia. Nem kötelessége megállni, csak a megállóhelyeken. Persze attól még emberségből megállhatott volna. A fiát meg nem értem. Miért nem szállt le vele az első megállónál, mikor látta hogy a sofőr nem hajlandó megállni. Üvegbe vizelni meg provokatív, azt megértem, hogy háborognak rajta. A többi utasnak meg semmi köze hozzá, hogy ha megáll a busz, a bácsi hol pisil. Ezért kételkedem benne, hogy az edet így történt, vagy egyáltalán megtörtént. Szerintem a pisilős troll ügyködik már megint.

Idős, hasonló gondokkal küzdő embereknek jobb vonattal utazni. Ott garantáltan nem bántja őket ezért senki.

2017. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

hát, valakik azt gondolják, nem lesznek sohasem idősebbek, és hogy nem lesz velük ilyen.

bunkóságnak tartom.

2017. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!